Krosnelė Morsø 1452

Steatito (muilo akmens) apdaila, akumuliuojanti šilumą, konvekcinė, antrinio degimo sistema palaiko švarų degimą, maksimalus dujų ir kenksmingų dalelių sudeginimas, mechaninis pelenų kratytuvas. Labai efektyvi - 83%.

Pirkimo internetu gidas
Nėra sandėliuose
Kodas:
64144739
Pristatymas į parduotuvę: 1-4 sav.
1 354,00 €

Reikia informacijos? Rašykite arba skambinkite tel. 8 (37) 390 909

Pirkėjus apie montavimą konsultuojame iki 15 min nemokamai

Pirkite už 800 € ar daugiau ir gaukite 30% nuolaidą montavimui

Iš parduotuvės prekes pristatysime per 1-2 dienas Plačiau ›

PREKES IR PASLAUGAS PIRKITE IŠSIMOKĖTINAI

Lizingas

Morsø 1452 - maža krosnelė, papuošta ornamentiniu muilo akmeniu

Morsø 1452 krosnelės šonai ir viršus pagaminti iš muilo akmens, kuris ilgą laiką išlaiko šilumą. Šiame modelyje įrengta naujausia degimo sistema, kuri atitinka pačius griežčiausius pasaulio gamtosauginius reikalavimus. Morsø 1452 tai ketinė konvekcinio šildymo krosnelė akumuliuojanti šilumą po užgesimo. Konvekcinis šilumos skleidimas užtikrina greitesnį ir tolygesnį šildymą visoje patalpoje, pasiekiamas aukštesnis komfortiškumas, krosnelė gali stovėti arčiau degių paviršių nei spinduliacinės krosnelės.

Susirūpinimas dėl aplinkos ir noras įgyvendinti savo idėjas, kurios atitiktų griežčiausius pasaulio gamtosauginius reikalavimus, Morsø žymiai pagerino savo krosnelių degimo sistemą. Krosnelėje įrengta papildoma antrinio degimo sistema, kuri tiekia daugiau oro į krosnelės vidų, taip sudaromas geresnis degimo mišinys. Dėl šios degimo technologijos krosnelė 14452 yra labai efektyvi, palaikomas švarus degimas, užtikrinamas maksimalus dujų ir kenksmingų dalelių sudeginimas.

Morsø 1452 modelis - tai universali ketaus krosnelė, kūrenama malkomis ir medienos briketais. Ši maža, tačiau pagal savo dydį galinga krosnelė yra pajėgi apšildyti iki 75 m2 ploto. Tai puikiai tinka nedideliems namams, kotedžams ir panašios paskirties pastatams, kurių šildymo reikalavimai nėra pernelyg dideli. Atsižvelgiant, kad Morso 1452 yra viena mažiausių krosnelių, stiklą turi proporcionaliai didelį. Stiklas, teisingai deginant malkas išlieka švarus dėka stiklo apipūtimo sistemos "airwash".

Šis modelis turi mechaninį pelenų kratytuvą, kuris padeda pelenams pilnai sukristi į pelenų stalčiuką. Pelenų stalčiukas įrengtas atskirai po pakuros dugnu, todėl galima lengvai pašalinti pelenus netgi iš besikūrenančios krosnelės. Krosnelės šonines dalis puošia klasikiniai Morsø voverių motyvai.

Specifikacija
Energijos klasė A+
Šilumos atidavimas Oru, Akumuliacinis
Kuras Mediena, Med. briketai
Apdaila Steatito (muilo akmens)
Durelės Varstomos
Stiklas Plokščias
Apšildomas plotas 45-75 kv. m.
Galios diapazonas 3-5 kW
Nominali galia 5 kW
Efektyvumas 83%
Antrinis degimas Yra
Neperstojamas kūrenimas Galimas
Pelenų talpa Yra
Pakura Vermikulito
Maksimalus malkos ilgis 25 cm
Išmetamųjų dūmų vidutinė temp. 218 °C
CO emisija prie 13 % deguonies 0,08%
Dūmtraukio jungties skersmuo 120 mm
Dūmų sklendė Nėra
Potis 515 mm
Gylis 435 mmm
Aukštis 785 mm
Svoris 208 kg
Gamintojas Morsø
Gamintojo šalis Danija
Garantija 10 metų
Parašykite savo atsiliepimą
Rašyti atsiliepimą apie:Krosnelė Morsø 1452
Įvertinimas