Taisyklės

Registracijai mūsų elektroninėje parduotuvėje reikalingi jūsų duomenys. Svarbu rašyti tik lietuviškomis raidėmis, jūsų vardas, pavardė, gyvenamoji vieta rašomi iš didžiosios raidės. Nepamirškite parašyti tikslaus adreso, kur galėtume pristatyti jūsų užsakytas prekes. Nurodykite savo telefono numerį, kad prieš išsiųsdami prekes galėtume su jumis susisiekti.

Mūsų www.flaminta.lt elektroninėje parduotuvėje taikomos Pirkimo Pardavimo LR teisės aktų nuostatos.  Sandoris laikomas sudarytu kai užsakymas yra patvirtintas ir gaunamas apmokėjimas.

Klientas prisiima atsakomybę už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą, kitu atveju kliento galimybės naudotis www.flaminta.lt elektronine parduotuve bus ribotos.

Mes įsipareigojame nesuteikti kliento konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.

Draudžiame platinti ar kitaip naudoti svetainės informaciją ir turinį be mūsų sutikimo, bandyti pakenkti svetainės darbui ar trikdyti sistemos veiklą.

Pasiliekame teisę:

  • koreguoti puslapio informaciją; naujos www.flaminta.lt elektroninės parduotuvės taisyklės galioja iš karto po jų paskelbimo.
  • klientų galimybės naudotis svetaine ribojamos, jei nesilaikoma šių taisyklių
  • klientas užsisakydamas retas ir specialias prekes turi sumokėti sutarto dydžio užstatą
  • klientai nesilaikantys taisyklių ar vykdantys kenkėjišką veiklą, traukiami į teisinę atsakomybę

Klientai turi būti susipažinę su prekių grąžinimo taisyklėmis ir garantijomis, pirkdami prekes jūs tai patvirtinate. Prekių grąžinimas ir garantija ›

Draudžiame platinti ar kitaip naudoti svetainės informaciją ir turinį be mūsų sutikimo, bandyti pakenkti svetainės darbui ar trikdyti sistemos veiklą.

Prekės gali skirtis nuo nuotraukos mūsų svetainėje. Nuotraukoje gali būti keletas detalių nesančių prekės komplekte.

Jeigu prekės kaina elektroninėje parduotuvėje nesutampa su parduotuvės, teisinga kaina laikoma parduotuvės.

Jei dėl įsigytos prekės ar paslaugos likote nepatenkinti prašymą/skundą galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, e. paštas tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faksas (8 5) 279 1466, tinklapis www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://ec.europa.eu.

Pastaba: visais atvejais vartotojas pirmiausia turi kreiptis į pardavėją.

2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.