Židiniai

Židiniai

Židinys – kiekvienų namų puošmena ir puikus interjero akcentas. Jei nusprendėte ir savo namuose įsirengti šį jaukumo kampelį, esate reikiamoje vietoje. Šioje skiltyje pateikiama viskas židiniams bei jų montavimui ir priežiūrai.

Siūlomas platus prekių asortimentas, skirtingo tipo židiniai: lauko, skirtų maisto gaminimui ir puikiai papildantys namų kiemą; elektriniai, tinkami ir mažam būstui, kuriame nėra galimybės įsirengti tradicinio ugniakuro; akumuliaciniai, šildysiantys namus net ir šalčiausią žiemą; židiniai su vandens kontūru, kurių dėka nebereikės sukti galvos dėl karšto vandens; bio židiniai, džiuginantys tikra liepsna, bet nereikalaujantys kamino, kadangi išskiria ne dūmus ir smalkes, o tik vandens garus.

Židiniai skirstomi ne tik pagal tipus, bet ir pagal naudojamą kurą, taigi Jums siūlome įsigyti tiek klasikiniu kuru – malkomis – kūrenamą žindinį, tiek šildomą dujomis, elektra ar net aplinkai draugišku biokuru.

Siūlome ir platų židinių apdailos reikmenų, montavimo ir remonto medžiagų bei priežiūros priemonių pasirinkimą: pradedant židinio kapsulėmis, ortakiais ir dūmtraukiais, baigiant židinių grotelėmis, apsauginiais stiklais grindims ir židinio įrankių komplektais.

View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-60398

puslapyje
Mažėjantis eiliškumas
  1. Židinio kapsulė Austroflamm 65/51 K
    Akcija 1 260,00 € Reguliari kaina 1 938,00 €
    Išparduota
View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-60398

puslapyje
Mažėjantis eiliškumas