Kaip pirkti internetu?

Internetu įsigyti prekes el. parduotuvėje labai paprasta. Išsrinkite reikalingą prekę, dėkite ją į krepšelį, užpildykite informaciją, reikalingą pristatymui ir patvirtinkite užsakymą.

Dabar paaiškinsime visus pirkimo žingsnius detaliai.

1. Reikalingą prekę galite surasti ieškodami pagal kategorijas puslapio viršutiniame ir kairiajame meniu arba surasti ieškomą daiktą suvedus jo pavadinimą į paieškos laukelį. Kai išsirinksite prekę, kurią norėsite pirkti, spauskite greta šios prekės esantį mygtuką „Į krepšelį“.

Prekės paieška Dėti į krepšelį

2. Užvedę pelę ant puslapio dešinėje, viršutiniame kampe, esančios prekių vežimėlio ikonos visada matysite savo pasirinktų prekių kiekį ir jų kainą. Taip pat, spustelėję ant greta prekių esančių ikonėlių dar kartą galėsite pamatyti išsamią informaciją apie prekę arba, esant reikalui, pašalinti prekę iš pirkinių krepšelio.

Krepšelis Krepšelio informacija

3. Kai į krepšelį sudėsite visas jums reikalingas prekes, spauskite virš prekių sąrašo esantį mygtuką „Apmokėjimo procesas“.

Apmokėjimo procesas Apmokėjimo procesas

4. Tada ekrane pamatysite kontaktinei informacijai reikalingus laukelius, kuriuos reikia užpildyti, kad galėtume suformuoti užsakymą. Žvaigždute pažymėti laukeliai yra privalomi.

Užpildyti laukelius

5. Užpildę laukelius ir pasirinkę pristatymo būdą spauskite mygtuką „Kitas“.

Kitas

6. Ekrane matysite mokėjimo būdus. Pasirinkite jums tinkamiausią ir spauskite mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.

Mokėjimo būdas Patvirtinti užsakymą

7. Pasirinkite banką ar kitą jums priimtiną mokėjimo platformą ir apmokėkite.

Štai ir viskas! Prekės jums bus pristatytos nurodytu adresu. Apie tikslų laiką jus informuosime el. paštu arba telefonu.

Beje, atlikę pirmąjį mokėjimą, jūs galėsite susikurti savo paskyrą mūsų puslapyje. Ji palengvins jūsų pirkimus ateityje: nereikės kaskart įvesti kontaktinių duomenų, gausite informaciją apie pačius patraukliausius pasiūlymus ir akcijas. Savo paskyroje galėsite matyti užsakymus, pirkimų istoriją, atsispausdinti sąskaitas, redaguoti asmeninę informaciją.

2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.