Privatumo politika ir slapukai

Ši privatumo politika nurodo, kaip naudojama ir saugoma bet kokią informaciją, kurią pateikiate naudodamiesi šia elektronine parduotuve. Elektroninė parduotuvė yra įsipareigojusi apsaugoti jūsų privatumą. Jei naudojantis šią elektroninę parduotuve prašoma pateikti tam tikrą informaciją jūsų identifikacijai, galite būti tikri, kad ji bus naudojama tik pagal šį privatumo politikos patvirtinimą. Privatumo politikos nuostatos gali būti keičiamos be atskiro pranešimo, kurios besąlygiškai įsigalioja iškarto po šio tinklapio atnaujinimo. Rekomenduojame periodiškai tikrinti šį puslapį, jei norite susipažinti su nuostatų pakeitimais.

Informacijos rinkimas

Galimai renkame šią informaciją:

 • Vardą ir pavardę;
 • Kontaktinę informaciją, įskaitant el. pašto adresą;
 • Prekių pristatymo adresą;
 • Įmonės pavadinimą ir kodą (jei registruojatės kaip įmonė);
 • Pirkimų, puslapių lankomumo ir funkcijų naudojimo statistiką.

Išsamų slapukų sąrašą žiūrėkite renkamų slapukų sąraše.

Ką darome su surinkta informacija

Šios informacijos dėka siekiame geriau suprasti jūsų poreikius ir suteikti jums geriausią aptarnavimą, ypač dėl šių priežasčių:

 • Vidiniam naudojimui;
 • Prekių pasiūlai ir paslaugoms tobulinti;
 • Periodiškam el. laiškų siuntimui apie naujas prekes, specialius pasiūlymus bei kitą informaciją, kuri mūsų nuomone gali būti jums įdomi, jūsų pateiktu elektroninio pašto adresu;
 • Retkarčiais jūsų informaciją galime naudoti, kad susisiektume su jumis rinkos tyrimų tikslais. Galime mėginti susisiekti su jumis paštu, el. paštu ar telefonu. Šią informaciją galime naudoti elektroninės parduotuvės nustatymų tobulinimui atsižvelgiant į jūsų interesus.

Saugumas

Mes siekiame užtikrinti jūsų informacijos saugumą. Siekdami užkirsti kelią neteisėtam informacijos panaudojimui ar atskleidimui, įdiegėme atitinkamas fizines, elektronines ir valdymo procedūras, kad apsaugotume ir saugotume renkamą informaciją.

Kaip naudojame slapukus

Slapukas yra mažas failas, kuriam prašomas leidimas įkelti į jūsų kompiuterio atmintį. Po jūsų sutikimo failas bus įkeltas į atmintį ir slapukas padės analizuoti elektroninės parduotuvės lankomumo srautą arba leis žinoti, kada lankėtės atitinkamame tinklapyje. Slapukai leidžia elektroninės parduotuvės programoms reaguoti į jūs kaip į individualų asmenį. Programų veikla gali būti pritaikoma pagal jūsų poreikius, pavyzdžiui kas jums patinka ar nepatinka, rinkti ir prisiminti informaciją apie jūsų pomėgius ir pageidavimus.

Mes naudojame lankomumo srauto žurnalo slapukus puslapių lankomumui nustatyti. Tai leidžia mums analizuoti duomenis apie tinklapių srautus ir padeda tobulinti mūsų elektroninę parduotuvę, kad geriau atitiktų pirkėjų poreikius. Šią informaciją naudoja tik statistinės analizės tikslais, vėliau duomenys iš sistemos pašalinami.

Slapukai mums padeda pateikti jums geresnę elektroninę parduotuvę, suteikia informaciją apie jums aktualius ir neaktualius tinklapius. Slapukai jokiu būdu nesuteikia prieigos prie jūsų kompiuterio ar bet kokios informacijos apie jus, išskyrus duomenis, kuriuos pasirinkote bendrinti su mumis. Slapukus galite priimti arba atmesti. Dauguma interneto naršyklių slapukus priima automatiškai, tačiau jus galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad slapukai būtų atmesdami. Tai gali neleisti pasinaudoti kaip kuriais elektroninės parduotuvės privalumais.

Nuorodos į kitus tinklaraščius

Mūsų elektroninėje parduotuvėje gali būti nuorodų vedančių į trečiųjų šalių tinklaraščius. Šios privatumo patvirtinimo nuostatos yra taikomos tik https://flaminta.lt elektroninėj parduotuvėj ir netaikomos kitiems tinklaraščiams. Įspėjame, kad mes negalime būti atsakingi už informacijos apsaugą ir privatumą, kurią jūs pateiksite trečiųjų šalių tinklaraščiuose. Rekomenduojame prieš pateikiant savo asmens duomenis susipažinti su tų tinklaraščių privatumo politika.

Jūsų asmeninės informacijos valdymas

Asmeninės informacijos rinkimą ir naudojimą galite apriboti šiais būdais:

 • Kai tinklapyje prašoma užpildyti formą, ieškokite laukelio kurį pažymėjus nurodysite, jog nesutinkate, kad jūsų asmeninė informacija būtų naudojama rinkodaros tikslais;
 • Jei sutikote, kad jūsų asmeninė informacija gali būti naudojama tiesioginės rinkodaros tikslais, galite bet kuriuo metu pakeisti savo nuomonę, apie tai mums pranešdami naudodami kontaktinės informacijos formą.

Mes negalime platinti ar perduoti jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, jei neturime jūsų leidimo arba jei įstatymai tai draudžia. Jūsų asmeninę informaciją galime panaudoti, kad atsiųstume jums reklaminę informaciją apie trečiąsias šalis, kuri, mūsų nuomone gali būti jums įdomi, jei sutiksite tokią informaciją gauti.

Jei manote, kad jūsų informaciją saugojame neteisingą arba neišsamią, prašome apie tai mus informuoti kaip įmanoma greičiau kontaktuose nurodytu el. pašto adresu. Jūsų informacijos netikslumus ištaisysime nedelsdami.

Renkamų slapukų sąrašas

Lentelėje pateikiami slapukai, kuriuos naudojame ir kokią informaciją jie saugo.

Slapuko pavadinimasSlapuko aprašas
FORM_KEY Atsitiktiniu būdu sugeneruotas raktas apsaugai nuo suklastotų užklausų.
PHPSESSID Jūsų sesijos ID serveryje.
GUEST-VIEW Užsakymų peržiūrai ir redagavimui svečio statuse.
PERSISTENT_SHOPPING_CART Informacinė nuoroda apie jūsų pirkinių krepšelį ir naršymo istoriją, jei to prašėte.
STF Informacijos apie prekes siuntimui elektroniniu laišku draugams.
STORE Parduotuvės tipo arba kalbos pasirinkimui.
USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE Nurodo ar Pirkėjas sutiko naudoti slapukus.
MAGE-CACHE-SESSID Palengvina turinio įkėlimą į naršyklės talpyklą, kad pagreitinti puslapių užkrovimą.
MAGE-CACHE-STORAGE Palengvina turinio įkėlimą į naršyklės talpyklą, kad pagreitinti puslapių užkrovimą.
MAGE-CACHE-STORAGE-SECTION-INVALIDATION Palengvina turinio įkėlimą į naršyklės talpyklą, kad pagreitinti puslapių užkrovimą.
MAGE-CACHE-TIMEOUT Palengvina turinio įkėlimą į naršyklės talpyklą, kad pagreitinti puslapių užkrovimą.
SECTION-DATA-IDS Palengvina turinio įkėlimą į naršyklės talpyklą, kad pagreitinti puslapių užkrovimą.
PRIVATE_CONTENT_VERSION Palengvina turinio įkėlimą į naršyklės talpyklą, kad pagreitinti puslapių užkrovimą.
X-MAGENTO-VARY Palengvina turinio įkėlimą į naršyklės talpyklą, kad pagreitinti puslapių užkrovimą.
MAGE-TRANSLATION-FILE-VERSION Palengvina turinio vertimą į kitas kalbas.
MAGE-TRANSLATION-STORAGE Palengvina turinio vertimą į kitas kalbas.
WISHLIST Palengvina turinio vertimą į kitas kalbas.
WISHLIST_CNT Prekių kiekis "pageidavimų" sąraše.
_utma Identifikuoja lankytojus ir sesijas (Google Analytics).
_utmb Identifikuoja naujas sesijas ir apsilankymus (Google Analytics).
_utmc Identifikuoja ar esate naujas lankytojas (Google Analytics).
_utmz Identifikuoja interneto srauto šaltinį, kad nustatyti kaip radote mūsų elektroninę parduotuvę (Google Analytics).

Atsisakymas naudoti slapukus

Savo sutikimą naudoti slapukus galite pakeisti, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Tai atlikti galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Dažniausiai naudojamų naršyklių nustatymus rasite nuspaudę ant šių nuorodų:

Google Chrome
Internet Explorer / EDGE
Mozilla Firefox
Apple Safari

2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.