Apie UAB Flaminta

UAB Flaminta – viena pirmaujančių įmonių židinių pardavimo, montavimo ir priežiūros srityje. Daugiau nei 20 metų patirtis, kvalifikuoti meistrai ir tiesioginis bendradarbiavimas su gamintojais leidžia užtikrinti aukštą paslaugų kokybę kiekviename židinių montavimo žingsnyje.

Įmonė specializuojasi klasikinių ir modernių, paprastų ir šiuolaikiškų židinių, židinių su ortakiais, krosnelių, katilų įrengimo, aptarnavimo, garantinės ir po garantinės priežiūros srityse. Pagrindinė veiklos sritis – šildymo įrenginių prekyba, montavimas bei priežiūra.

Mes išsiskiriame:

  • Sąžiningu darbu. Dirbame sąžiningai ir laikomės terminų, užtikriname klientams geriausius pasiūlymus, konsultuojame ir padedame rasti optimaliausią sprendimą.
  • Kvalifikuotais specialistas. Įmonės darbuotojai – ilgametės darbo patirties turintys specialistai, gebantys dirbti profesionaliai, kruopščiai ir greitai.
  • Žemomis kainomis. Glaudžiai bendradarbiaujame su KFD, MORSØ, WANDERS ir kitais gamintojais, todėl galime užtikrinti žemas prekių ir paslaugų kainas.
  • Plačiu asortimentu. Dirbame tiesiogiai su gamintojais, tad galime lengvai pasiūlyti platų ir gausų itin kokybiškų šildymo įrenginių asortimentą, geriausią kainą bei garantiją.
  • Prekių pristatymu. Prekes pristatome greitai visoje Lietuvoje.

Jau daugelį metų atliekame pačius įvairiausius židinių montavimo darbus, prekiaujame krosnelėmis, židinių ugniakurais ir jų aksesuarais, priedais. Labai gerai išmanome savo veiklos sritį, todėl visiems klientams galime pasiūlyti tiek individualų, tiek tradicinį šildymo sistemos sprendimą.

Mūsų tikslas – užtikrinti klientams sąžiningai atliekamus montavimo darbus, žemas šildymo įrenginių kainas bei pilnavertį aptarnavimą.

Kviečiame prekybininkus ir židinių montuotojus bendradarbiauti. Suteikiame išskirtinius pasiūlymus.

Pasirinkite mus jau šiandien! Apsilankykite mūsų ekspozicijos salėje (Baltų pr. 26, Kaunas).

UAB Flaminta

2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.