Mažos kainos garantija

Žemos kainos garantijaFlaminta garantuoja, kad mūsų importuojamų prekių kainos yra tokios pat arba mažesnės negu gali pasiūlyti kitos šiame sektoriuje veikiančios šalies įmonės. Elektroninėje parduotuvėje nurodytos prekių kainos ir nuolaidos ne visada yra galutinės. Jei radote identišką prekę pigiau nei pas mus kitoje parduotuvėje, praneškite mums ir mes Jums ko gero pasiūlysime tokią pačią ar net geresnę kainą, pritaikydami papildomą nuolaidą ar kitaip kompensuodami skirtumą. Mes visuomet esame pasirengę atsakyti į Jums rūpimus klausimus telefonais 8 674 88 333, (8 37) 390 909.
Norime atkreipti dėmesį, kad užsisakant prekes su montavimo paslaugomis nuolaidos dar didesnės. Vis daugiau šalies gyventojų supranta, kad pavyzdžiui židinį, montavimo paslaugas ir medžiagas geriau užsisakyti iš vienų rankų. Montavimo darbus atlieka atestuoti mūsų įmonėje paruošti darbuotojai, todėl neprarasite kapsulių, krosnelių, kaminų ar kitų įrenginių garantinio galiojimo dėl netinkamo įrengimo.
Flaminta, UAB – geriausiasis pasirinkimas norintiems sutaupyti bei gyventi šiltai ir saugiai. Dirbame tiesiogiai su gamintojais, įvairiais tiekėjais, todėl prekes kurias importuojame patys galime pasiūlyti mažiausia kaina.
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.