Židinio kapsulė Hitze Albero AL11S.H

Šioje kapsulėje įrengta antrinio deginimo sistema, yra lauko oro jungtis su reguliuojama droseline sklende, pakuroje baltos keraminės išklojos, speciali oro užsklanda palaiko švaresnį degimą ir stiklo švarumą.

*Speciali prekės kaina galioja tik perkant daugiau. Pvz. kartu su su židinio montavimo medžiagomis, kaminu arba kamino įdėklu, montavimų ir pan. Jei norite įsigyti tik kapsulę, geriausios kainos teiraukitės individualiai.

Pirkimo internetu gidas
Yra sandėliuose
Kodas:
AL11S.H
Pristatymas į parduotuvę:1-2 d. d.
Akcija 945,00 € Įprasta kaina 1 350,00 €
Hitze

Reikia informacijos? Rašykite arba skambinkite tel. 8 (37) 390 909

Pirkėjus apie montavimą konsultuojame iki 15 min nemokamai

Pirkite už 800 € ar daugiau ir gaukite 30% nuolaidą montavimui

Iš parduotuvės prekes pristatysime per 1-2 dienas Plačiau ›

PREKES IR PASLAUGAS PIRKITE IŠSIMOKĖTINAI

Lizingas

Židinio kapsulė Hitze Albero AL11S.H

Židinio kapsulės „Hitze“ yra pagamintos iš aukštos kokybės specialaus plieno, kuris yra atsparus aukštos temperatūros poveikiui. „Hitze" produkcija pasižymi plačiu skirtingos galios modelių asortimentu, labai maža degimo produktų emisija į apliką bei puikiu dizainu.

„Albero“ linija išsiskiria savo paprasta ir modernia forma, kuri puikiai dera bet kuriame gyvenamųjų patalpų interjere. Pavadinimas yra kilęs iš itališko žodžio Albero, reiškiančio "medis", kurį „Hitze“ gamintojas laiko savotišku ekologijos filosofijos simboliu ir yra giliai įsitikinęs, kad investuoti verta į tas šildymo sistemas, kuriose naudojamas aplinką tausojantis ir savaime atsinaujinantis kuras, toks kaip mediena.

„Albero" židinių kapsulių kolekciją sudaro penkios pagrindinės modelių kategorijos, kurios skiriasi dydžiu, galingumu ir svoriu. Kiekvienoje kategorijoje yra nuo šešių iki septynių modelių variantų, tarpusavyje išsiskiriančių durelių atidarymo tipu (dešinės arba kairės pusės atidarymas, pakeliamos durelės, kampinės ir kt.).

„Hitze Albero AL11S.H" židinio kapsulėse yra įrengta lauko oro jungtis su reguliuojama droseline sklende. Reguliuojamos kojelės užtikrina paprastą kapsulės išlyginimą židinio montavimo eigoje. Pakuroje naudojamos baltos keraminės „Akubeto“ išklojos, kurios akumuliuoja šilumą bei padidina degimo temperatūrą. „Akubeto“ išklojos yra itin atsparios aukštos temperatūros poveikiui siekiančiam net 1000 °C. Viršutinėje pakuros dalyje esanti speciali oro užsklanda palaiko švaresnį degimą ir stiklo švarumą, o antrinio deginimo sistema įrengta galinėje sienelėje, ženkliai padidina šiluminį židinio efektyvumą bei mažina anglies dvideginio kiekį išmetamą į aplinką.

Kapsulės durelių rėmas gaminamas iš ypatingai siauro profilio, kuris užtikrina tinkamą durelių konstrukcijos standumą ir tuo pačiu sandarumą. Siauro profilio dėka išgaunamas "didelio stiklo" efektas, t. y. vizualiai padidinamas liepsnos dydis.

Hitze Albero AL11S.H ypatumai:

  • Kapsulės korpusas pagamintas iš 3 mm storio specialaus P265GH klasės plieno, pagal EN 10028-2 standartą.
  • Plieninius korpusus virina robotai MAG metodu, kurie užtikrina aukštą siūlių kokybę ir estetiką.
  • Kapsulės elementai gaminami naudojant modernius CNC įrenginius (Laser 2D, Laser 3D, lenkimo presai).
  • Plieninių durelių gamybai naudojamas specialus profilis, užtikrinantis konstrukcijos standumą ir atsparumą aukštai temperatūrai.
  • Karščiui atsparus keraminis stiklas atlaiko darbo temperatūrą iki 800 °C.
  • Švaraus stiklo palaikymui įrengta oro užsklandos sistema.
  • Kapsulėje įrengta lauko oro jungtis su droseline uždarymo sklende.
  • Galinės sienelės viršuje įrengtas oro padavimas antriniam degimui. Tai padidina kapsulės efektyvumą ir ekologiškumą.
  • Kapsulės atitinka griežtus BlmSchV II ir Ecodesign standartus.

„Hitze“ židinių kapsulės turi visus būtinus sertifikavimus, patvirtinančius aukščiausią gaminių kokybę, saugumą eksplotuojant bei techninius parametrus.

Hitze Albero kapsulės pjūvis

Papildomos pasirinktys:

Stiklas STIKLAS "DECOR"
„Decor“ – tai karščiui atsparus keramikinis stiklas su juoda šilkografine juosta kraštuose. Stiklas „Decor“, skirtingai nei standartinis, yra montuojamas durelių rėmo išorinėje pusėje. Taip paslepiama durelių rėmo konstrukcija, išgaunamas "maksimaliai didelio stiklo" efektas, židinys atrodo prabangiau. Pageidaujantiems maksimalaus stiklo švarumo, „Hitze" siūlo kapsulių versijas dvigubu stiklu. Papildomas stiklas vidinėje durelių pusėje palaikys nepriekaištingą liepsnos žavesį.
Apdailos rėmelisAPDAILOS RĖMELIS
Rėmelis skirtas uždengti tarpui tarp kapsulės korpuso ir židinio apdailos izoliacinių medžiagų. Jis suteiks židiniui skoningą išbaigtumą bei puikią estetiką. Gaminamas iš 2 mm DC01 plieno, dažytas milteliniu būdu, atitinka židinio kapsulės spalvą. Galite rinktis šlifuoto nerūdijančio plieno rėmelio versiją, kuris ganėtinai platus ir labiau tinka išraiškesniam namų interjerui. Apdailos rėmelių montavimas paprastas ir nebrangus.
Specifikacija
Energijos klasėA+
Šilumos atidavimasOru
KurasMediena, Med. briketai
DurelėsVarstomos
StiklasPlokščias
Antrinis degimasYra
Lauko oro jungties skersmuo125 mm
Pelenų talpaYra
Pakuros rėmo plotis633 mm
Pakuros rėmo aukštis466
Korpuso gylis462 mm
Galios diapazonas4,5-12 kW
Nominali galia11 kW
Efektyvumas83%
PakuraAkubeto
Maksimalus kuro drėgnumas20%
Maksimalus malkos ilgis35 cm
Išmetamųjų dūmų vidutinė temp.220 °C
Dūmtraukio jungties skersmuo200 mm
Svoris131 kg
GamintojasHitze
Gamintojo šalisLenkija
Garantija5 metai
Failai parsisiuntimuiHitze kapsulių katalogas (PDF)
Parašykite savo atsiliepimą
Rašyti atsiliepimą apie:Židinio kapsulė Hitze Albero AL11S.H
Įvertinimas