Lauko židinys - Kepsninė MORSØ KAMINO

Prekės kodas:
62983231

Morsø Kamino lauko židinys - kepsninė - tai tikras šilumos ir jaukumo skleidėjas jūsų terasoje, kuris neleis jums sušalti. Tai ne tik įspūdingo grožio ketaus židinys, bet ir puiki "Toskanos" kepsninė. Didelis privalumas - galite perkelti į kitą vietą ar pasukti norima puse. Tikras džiaugsmas, mėgstantiems smagiai laiką leisti terasoje ir sode.

Kaina

1 499,00 €
Nėra tiekime

Kepsninė - lauko židinys

Morsø Kamino - tai išskirtinio dizaino lauko židinys pagamintas iš ketaus. Šis lauko židinys gali ne tik papuošti, šildyti bet kokioje lauko aplinkoje, bet ir išplėsti terasos naudojimo galimybes. Su Morsø Kamino galima komfortiškai naudotis terasa nuo ankstyviausių pavasario dienų, vėsiais vasaros vakarais ir kitu metų laiku, kai norisi šilumos ir jaukumo. Turėdami „Kamino“ lauko židinį terasoje, jūs tuo pačiu metu gaunate ir jaukumo, ir šilumos pojūtį.

Sodo židinys - grilius

Morsø Kamino lauko/sodo židinys išsiskiria iš kitų ir turi labai daug privalumų. Visų pirma, jis yra kilnojamas ir gali būti pasuktas tiek vėjo, tiek interjero atžvilgiu. „Kamino“ yra Toskanos kepsninė, todėl galite kepti lengvesnius patiekalus, pvz. dešreles, sluoksniuotos tešlos pyragus ar zefyrus ant ugnies. Morsø Kamino kepsninė skirta jums, norintiems gražaus lauko židinio, kuris taip pat leidžia gaminti maistą terasoje. Kaip ir su visais kitais „Morsø“ lauko gaminiais, taip ir su „Kamino“ galite įsigyti nesenstančio daniško dizaino židinį sodui, terasai.

SVARBU, PRIEŽIŪRA: Reguliariai naudojant ir veikiant įvairioms lauko sąlygoms, lauko gaminiai visada dėvisi, gali atsirasti įbrėžimų ir korozijos susidarymo, tačiau tai lengvai ištaisoma naudojant „Morsø Forno Gas“ ir „Morsø Balcone“ priežiūros rinkinius. Naudodami priežiūros komplektą, galite atnaujinti, kad jis būtų beveik kaip naujas. Mes visada rekomenduojame naudoti „Morsø“ apsauginį maišą nuo lietaus, kad apsaugotumėte savo grilį, kai nenaudojate.

Svarbu! - Prieš uždengdami, visada įsitikinkite, kad jūsų kepsninė yra visiškai atvėsusi ir sausa. „Morsø“ apdangalas nuo lietaus neleis drėgmei ir lietaus vandeniui prasiskverbti pro kaminą, kuris gali sukelti rūdžių riziką ant ketaus grotelių, kai grotelės nenaudojamos. Apsauginį maišą galite įsigyti papildomai, pagal poreikį.

Specifikacija
KurasMediena, Medžio anglis
Potis500 mm
Aukštis1800 mm
Svoris77 kg
GamintojasMorso
Gamintojo šalisDanija
Garantija5 metai
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Lauko židinys - Kepsninė MORSØ KAMINO
Įvertinimas
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.