Kamino traukos reguliatorius RCO-80

Prekės kodas:
DARCO-RCO-80

Mažo skersmens kamino traukos reguliatorius RCO-80 skirtas stabilizuoti arba sumažinti pernelyg didelę trauką kamine. Mažina kuro sąnaudas, nebereikės montuoti sklendės.

Kaina

Įprasta kaina 71,59 €
Akcija 60,85 €
Yra tiekime
Pristatymas į parduotuvę:Teirautis

Kamino dūmtraukio traukos reguliatoriai Darco RCO 80

Darco RCO-80 yra mažo skersmens kamino traukos reguliatorius. Reguliatorius stabilizuoja bei mažina per didelę kamino trauką. Traukos galia nuolat kinta dėl atmosferinio slėgio pokyčių, vėjo stiprumo, krypties, lauko oro temperatūros ir kai kurių kitų faktorių. Dėl per didelės kamino traukos įrenginių naudingumas dažniausiai krenta, trumpėja kuro degimo laikas ir didėja kuro sąnaudos. Paskaičiuota, kad traukos reguliatorius sumažina kuro suvartojimą daugiau nei 20%. Daugumai katilų, židinių ir krosnelių kamino traukos reguliatorius būtinas gamyklinių parametrų palaikymui. Reikiama kamino trauka nurodoma įrenginių techninėse instrukcijose.

Kamino traukos reguliatorių montavimo būdai

Traukos reguliatoriai gali būti montuojami; ant dūmtraukio vamzdžio, jungiančio šildymo prietaisą su kaminu, virš jungties į kaminą ir po jungtimi į kaminą. Kamine atsiradus per didelei traukai, atitinkamai prasiveria reguliatoriaus sklendė. Taip dūmtraukyje vakuumas sureguliuojamas iki reikiamos galios ir šildymo įrenginys veikia reikiamu režimu. Traukos galia reguliuojama sklendės apačioje esančio reguliatoriaus pasukimu. Iki nustatytos reikšmės trauka sumažinama automatiškai.

Specifikacija
PaskirtisKamino traukos stabilizavimui arba mažinimui
Kuro rūšysDujos, Skystas ir kietas kuras
Maksimali temperatūra400 °C
MatmenysØ80 mm
Nerūdijančio plieno tipasEN1.4301
Plieno storis0,6-1 mm
Atsparumas suodžių užsidegimuiG
GamintojasDarco
Gamintojo šalisLenkija
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Kamino traukos reguliatorius RCO-80
Įvertinimas
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.