Kamino traukos reguliatorius RCO-EX

Kamino traukos reguliatorius RCO-EX su sprogimo apsauga. Skirtas stabilizuoti arba sumažinti pernelyg didelę trauką kamine. Mažina kuro sąnaudas, nebereikės montuoti sklendės.

Pirkimo internetu gidas
Yra tiekime
Kodas:
DARCO-RCO-EX
Pristatymas į parduotuvę:Turime
Akcija 61,00 € Įprasta kaina 76,25 €
Darco

Reikia informacijos? Skambinkite mums tel. (8 37) 390 909; 8 674 88 333

Pirkėjus apie montavimą konsultuojame iki 15 min nemokamai

Pirkite už 800 € ar daugiau ir gaukite 30% nuolaidą montavimui

Iš parduotuvės prekes pristatysime per 1-2 dienas Plačiau ›

PREKES IR PASLAUGAS PIRKITE IŠSIMOKĖTINAI

Geros lizingo sąlygos - nedidelis arba nulinis pabrangimas.

Lizingas

Kamino traukos reguliatoriai Darco RCO-EX

Kamino traukos reguliatorius su sprogimo apsauga Darco RCO-EX skirtas apsaugoti šildymo įrenginius ir stabilizuoti arba sumažinti per didelę kamino trauką. Kartais pilnai nesudegusios dujos susikaupia dūmtraukyje, užsidega ir įvyksta sprogimas. Dūmtraukyje kyla didelio slėgio šuolis kuris atidaro reguliatoriaus galvutę ir slėgis išleidžiamas per reguliatorių. Ši apsauga neleidžia sugadinti dūmtraukio ir šildymo įrenginio.

Traukos galia nuolat kinta dėl atmosferinio slėgio pokyčių, vėjo stiprumo, krypties, lauko oro temperatūros ir kai kurių kitų faktorių. Dėl per didelės kamino traukos įrenginių naudingumas dažniausiai krenta, trumpėja kuro degimo laikas ir didėja kuro sąnaudos. Paskaičiuota, kad traukos reguliatorius sumažina kuro suvartojimą daugiau nei 20%. Daugumai katilų, židinių ir krosnelių kamino traukos reguliatorius būtinas gamyklinių parametrų palaikymui. Reikiama kamino trauka nurodoma įrenginių techninėse instrukcijose.

Kamino traukos reguliatorių montavimo būdai

Traukos reguliatoriai gali būti montuojami; ant dūmtraukio vamzdžio, jungiančio šildymo prietaisą su kaminu, virš jungties į kaminą ir po jungtimi į kaminą. Kamine atsiradus per didelei traukai, atitinkamai prasiveria reguliatoriaus sklendė. Taip dūmtraukyje vakuumas sureguliuojamas iki reikiamos galios ir šildymo įrenginys veikia reikiamu režimu. Traukos galia reguliuojama sklendės apačioje esančio reguliatoriaus pasukimu. Iki nustatytos reikšmės trauka sumažinama automatiškai.

Specifikacija
PaskirtisKamino traukos stabilizavimui arba mažinimui
Kuro rūšysDujos, Skystas ir kietas kuras
Maksimali temperatūra400 °C
MatmenysØ152 mm
Nerūdijančio plieno tipasEN1.4301
Plieno storis0,6-1 mm
Atsparumas suodžių užsidegimuiG
GamintojasDarco
Gamintojo šalisLenkija
Parašykite savo atsiliepimą
Rašyti atsiliepimą apie:Kamino traukos reguliatorius RCO-EX
Įvertinimas
Panašios prekės