Stiklas židiniui facetuotas STRF

Šis stačiakampio formos apvalintais kampais grūdintas židinio stiklas grindims facetuotomis briaunomis yra 6 kartus tvirtesnis už paprastą. Stiklas židiniui itin kokybiškas, atlaiko dideles apkrovas. Galima užsakyti įvairių formų.

Pirkimo internetu gidas
Nėra tiekime
Kodas:
GSZ-STRF
Pristatymas į parduotuvę:4-10 d. d
1,00 €

Reikia informacijos? Skambinkite mums tel. (8 37) 390 909; 8 674 88 333

Pirkėjus apie montavimą konsultuojame iki 15 min nemokamai

Pirkite už 800 € ar daugiau ir gaukite 30% nuolaidą montavimui

Iš parduotuvės prekes pristatysime per 1-2 dienas Plačiau ›

PREKES IR PASLAUGAS PIRKITE IŠSIMOKĖTINAI

Geros lizingo sąlygos - nedidelis arba nulinis pabrangimas.

Lizingas

Stiklas grindims facetuotas STRF

Stiklas prie židinio skirtas apsaugoti grindis nuo pelenų, žarijų ar netgi gaisro. Stiklas yra stačiakampio formos, dviem apvalintais kampais, trimis nuožulniai facetuotomis briaunomis. Laikantis saugumo reikalavimų stiklas turi būti pakankamo ploto, kad maksimaliai atliktų savo funkciją ir apsaugotų nuo pasprukusios žarijos. Apsauginiai stiklai gaminami iš itin tvirto, atsparaus smūgiams ir bet kokiems temperatūrų svyravimams specialaus grūdinimo stiklo ir yra 6 kartus atsparesnis už įprastą stiklą, atlaiko apkrovą iki 400 kg. Vaikščioti ant šio stiklo galėsite drąsiai, nesijaudinsite dėl nukritusios malkos.

Apsauginis stiklas grindims gali būti skaidrus, matinis ar tonuotas, gaminamas dažniausiai iš 6 ir 8 mm storio. Briaunos gali būti šlifuotos – matinės, poliruotos – blizgios, ir facetuotos – nuo 5 iki 40 mm nuožulnios, skaidrios. Forma derinama prie židinio ir kambario interjero. Parinkus stiklo spalvą ir formą, galima sukurti stilingą interjero puošmenos elementą.

Specifikacija
PaskirtisStiklas grindims
SpalvaSkaidrus
Storis6/8/10 mm
Svoris15 kg/m2
Parašykite savo atsiliepimą
Rašyti atsiliepimą apie:Stiklas židiniui facetuotas STRF
Įvertinimas