Židinių meistrai

Profesionalus židinių montavimas už nedidelę kainą. Esame židinių meistrai daugiau nei 20 metų, išsiskiriame sąžiningu darbu. Dėl šių privalumų ir žemesnių kainų mes kviečiami dirbti ne tik Kaune, bet ir tolimiausiuose Lietuvos kampeliuose.

M. tel.: 8 686 40 302
El. p.: darius@flaminta.lt

Mūsų pranašumas:

  • 24 metų židinių montavimo patirtis
  • Židinio montavimo kaina nuo 600 €
  • Montavimą atliekame visoje Lietuvoje
  • Atliktiems darbams suteikiame iki 10 metų garantiją
  • Išrašome garantinius lapus ir sąskaitas
  • Neprarasite židinio kapsulės garantijos dėl netinkamo įrengimo
  • Mūsų ekspozicijos salėje užsakovus konsultuoja daugiametę patirtį turintis meistras
  • Židinio kapsulę, montavimo medžiagas ir paslaugas įsigysite iš vienų rankų
Židnių meitrai 1
Židnių meitrai 2
Židnių meitrai 3
Židnių meitrai 4

Atliktų darbų galerija ›

ŽIDINIŲ MONTAVIMAS

Židinių montavimasUAB Flaminta židinių montavimu užsiima jau daugiau nei 20 metų, todėl pasirinkę mus, nenusivilsite – užtikrinsime aukštos kokybės aptarnavimą bei pagalbą kiekviename žingsnyje. Parinksime ir sumontuosime židinį visoje Lietuvoje pigiai, greitai ir kokybiškai.

Nuo tradicinių iki modernių, nuo paprastų iki šiuolaikiškų – montuojame pačius įvairiausius židinius namuose, butuose ar sodybose.

Tarpininkaujame įsigyjant visas statybai būtinas medžiagas, jas pristatome tiesiai į namus už simbolinę pristatymo kainą. Konsultuojame bei padedame rasti geriausias židinių montavimo medžiagas, konstrukcijas bei montavimo sprendimus.

Bendradarbiaujame su įvairiais židinių gamintojais, tad galime pasiūlyti kur kas patrauklesnės kainos gaminius ir net pigesnį jų įrengimą. KFD, MORSØ ir kitų įmonių produkcija nenuvils, o mūsų kainos ir paslaugos padės sutaupyti. Žemesnė židinių ir jų aksesuarų kaina garantuota.

Dirbame sąžiningai ir stengiamės tobulėti kiekviename žingsnyje. Suteikiame garantiją ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Įmonė gimė iš meistrų, išmanančių savo amatą, todėl dirbame su visais produktais, nepriklausomai nuo gamintojų ar tiekėjų.

Įrengimo darbus atlieka atestuoti mūsų įmonėje paruošti darbuotojai, todėl neprarasite židinių garantinio aptarnavimo. Židinių montavimui meistrai naudoja tik sertifikuotas, kokybiškas ir tik židinių įrengimui pritaikytas medžiagas.

Židinių montavimu neapsiribojame, galime atlikti ir jų renovacijos darbus, garantinį ir po garantinį aptarnavimą, teikiame konsultacijas.

Atsižvelgiame ir į klientų poreikius, ieškome geriausio sprendimo.

ŽIDINIO ORTAKIŲ IŠVEDŽIOJIMAS

Židinio ortakių išvedžiojimasŽidiniai namų interjerui suteikia ne tik grožio ar jaukumo jausmą, jie gali tapti ir nepakeičiamais šilumos šaltiniais. Tinkamai įdiegta ir prie namo infrastruktūros priderinta ortakių sistema šildo būstą natūralia, iš židinio sklindančia šiluma. Patikėkite ortakių įrengimo sprendimus mums – įrengsime ir sumontuosime ortakius kokybiškai, greitai ir nebrangiai.

Iš židinio sklindantį karštą orą galima tinkamai nukreipti ir paskirstyti įrengus ortakių sistemą. Ja galima lengvai šildyti įvairias būsto patalpas. Atsižvelgus į židinio techninius parametrus, šilumą patogu paskirstyti tiek mažo, tiek pakankamai didelio namo plotui.

Nemaža dalis naujų gyvenamųjų namų savininkų vis labiau ryžtasi pasirinkti tokį būsto šildymo sprendimą. Tai gali tapti ir pagrindiniu šilumos šaltiniu, palaikančiu optimalią namų temperatūrą tiek niūriomis vasaros dienomis, tiek šaltomis žiemos popietėmis. Ortakius galime nutiesti į įvairias patalpas, antrą namo aukštą ar į mansardą.

Židinys su ortakių sistema yra vienas pigiausių būsto šildymo sprendimų. Jų įrengimas nekainuoja daug, o kūrenimas bei optimalios temperatūros namuose palaikymas neapsunkina.

Tokio pobūdžio šildymo sistemas patogu įdiegti tiek mažo, tiek didelio ploto gyvenamuosiuose namuose. Tai vienas iš geriausių ir ekonomiškiausių būsto šildymo sprendimų. Patikėkite ortakių įrengimo darbus mums, nes tai reikalauja atsakingumo ir profesionalumo jausmo.

Apsispręsti ortakių įrengimui reikia iš anksto. Kuo ankščiau tai padarysite, tuo daugiau sutaupysite. Mes padėsime Jums pasirinkti ir įrengti tinkamą ortakių sistemą, kuri efektyviai šildys patalpas ir bus puikiai pritaikyta prie namų infrastruktūros ir interjero.

Renkantis židinio kapsulę kaip alternatyvųjį būsto šilumos šaltinį, verta pasirinkti tik kokybiškas, laiko patikrintas ir efektyvias medžiagas. Mes padėsime priimti teisingą sprendimą, rasime geriausias ortakių montavimo medžiagas bei įrengimo darbus atliksime greitai, kokybiškai ir sąžiningai.

Ieškokime geriausio ortakių įrengimo sprendimo kartu!


Taip pat teikiamme šias paslaugas:

2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.