Kepsninė - Viryklė MORSØ JIKO

Prekės kodas:
62988531

Morsø Jiko - tai lauko viryklė, pritaikyta maistą gaminti ant atviros ugnies. Modernus dizainas, unikalios ketaus savybės daro šią viryklę - laužavietę išskirtinę. Su griliaus grotelėmis ji greitai tampa puikia lauko kepsnine. Pasimėgaukite išskirtiniais patiekalais ir grilio privalumais sode, atostogaujant ar netgi kelionėje.

Kaina

199,00 €
Yra tiekime
Pristatymas į parduotuvę:Turime

Lauko viryklė - lauko židinys

Morsø Jiko yra nedidelė malkomis kūrenama, Afrikos įkvėpta lauko viryklė, kuri gali būti naudojama kaip laužavietė, ugnies duobė, tačiau taip pat yra svarbi maisto ruošimui lauke. Morsø Jiko siūlo galimybę iš terasos išsinešti gerai žinomas Morsø savybes į gamtą ir gaminti autentišką maistą ant atviros ugnies. Pavyzdžiui, pabandykite naudoti Jiko su Morsø virtuvės reikmenų serija „Morsø NAC“ arba naudokite kartu su „Morsø Støbejern“ grilio grotelėmis viršuje. Grilio grotelės pavers šią viryklę puikia, išskirtine kepsnine. Virtuvės reikmenys ir grilio grotelės yra perkamos atskirai, pagal poreikį.

Ilgaamžė kokybė

Morsø Jiko puikiai tinka naudoti tiek namų kieme, sode, tiek turistiniame žygyje. Unikalios ketaus savybės yra sujungtos su moderniu dizainu ir daugybe pritaikymo būdų.

Taip pat galite įsigyti Jiko apsauginį maišą nuo lietaus, kad apsaugotumėte savo grilį, kai nenaudojate. Svarbu! - Prieš uždengdami, visada įsitikinkite, kad grilis yra visiškai atvėsęs ir sausas. Morsø apsauga neleis prasiskverbti drėgmei ir lietaus vandeniui, kad nesusidarytų rūdys, net jei grilis nenaudojamas. Apdangalas pagamintas iš juodo, vandeniui atsparaus 100% poliesterio, kurį galima skalbti rankomis arba lengvai nuvalyti su šluoste. Nenaudoti minkštiklio, nes jis gali palikti dėmes ant audinio. Atsparus vandeniui / UV spinduliams.

Specifikacija
KurasMediena, Medžio anglis
Potis320 mm
Aukštis215 mm
Svoris13 kg
GamintojasMorso
Gamintojo šalisDanija
Garantija5 metai
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Kepsninė - Viryklė MORSØ JIKO
Įvertinimas
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.