Kepsninė MORSØ GRILL 71

Prekės kodas:
64153101-1

Morsø Grill '71 kepsninė - tai tikra klasika, nuo kurios prasidėjo Morsø kepsninių istorija. Klasikinė išvaizda ir puiki ketaus kokybė garantuoja, kad su šia kepsnine galėsite kepti skanius patiekalus. Tobulas grilius smagiam laikui terasoje su šeima ir draugais.

Kaina

379,00 €
Nėra tiekime

Lauko kepsninė

Morsø Grill '71 tai tikra Morsø ikona, pradėta gaminti 1971 m. ir gaminama iki šiol. Turbūt visi žino garsiąją kepsninę, kuri danus išmokė kepti ant grotelių, o praėjus 44 metams vis dar gaminama, naudojama ir grakščiai stovi, žavi klasikine išvaizda bei suteikia geresnį vaizdą terasai, kiemui ar sodui. Kokybiška kepsninė - tai geriausias pasirinkimas jūsų komfortiškam ir smagiam laisvalaikiui.

Ilgaamžė kokybė, lengva priežiūra

Kepsninės Morsø Grill '71 griliaus grotelės yra pagamintos iš tvirto emaliuoto ketaus, kad būtų užtikrintas tobulas kepimas. Jei grotelės tampa per karštos, Grill ´71 leidžia greitai ir lengvai pasukti groteles nuo žarijų ir karščio. Ketaus grotelės yra patikimos, tvirtos ir turi daug privalumų. Pirma, ketaus kepsninė ilgą laiką išlaiko šilumą ir tolygiai paskirsto ją visame paviršiuje. Antra, grotelės susideda iš daugybės mažų porų, kurios optimaliai sugeria skonius ir riebalus - taip pasiekiami neprilygstami rezultatai. Be to, grotelės suteikia mėsai tobulą ir būdingą grilio raštą. Rekomenduojama išvalyti groteles po naudojimo ir padengti neutraliu kepimo aliejumi. Toks procesas kiekvieną kartą palengvina valymą ir prailgina grotelių tarnavimo laiką.

Specifikacija
KurasMediena, Medžio anglis
Potis330 mm
Aukštis715 mm
Gylis330 mm
Svoris13 kg
GamintojasMorso
Gamintojo šalisDanija
Garantija5 metai
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Kepsninė MORSØ GRILL 71
Įvertinimas
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.