Kamino įdėklas D100, 0.5m

Prekės kodas:
AP/D100/500

Dauguma parduodamų įdėklų rinkoje pagaminti iš EN1.4310 (302) arba EN1.4301 (304) plieno, todėl pardavėjai neretai šių plieno rūšių linkę nenurodyti dėl prastesnių savybių.

Šis apvalus kamino įdėklas pagamintas iš brangesnio, aukštos kokybės nerūdijančio plieno EN1.4404 (316L), kuris yra gerokai atsparesnis aukštai temperatūrai ir kondensato sukeliamai korozijai, todėl tarnauja ženkliai ilgiau nei dauguma įdėklų parduodamų kitur. Plieno storis 0,6 mm, vamzdžio skersmuo 100 mm, ilgis 0,5 m, suvirintas plazma.

Kaina

Įprasta kaina 21,63 €
Akcija 15,14 €
Yra tiekime
Pristatymas:2-4 d. d.

Kamino įdėklas apvalus AP/D100x500

Apvalus kamino įdėklas montuojamas į senus ir naujus plytų, blokelių ar kito tipo kaminus, siekiant apsaugoti kaminus nuo greito suirimo. Šie įdėklai pagaminti iš auštos kokybės EN1.4404 (316L) nerūdijančio plieno, atsparesni kaitrai ir kondensato rūgštims, todėl tarnauja gerokai ilgiau nei dauguma įdėklų parduodamų Lietuvos rinkoje. Visi sistemos elementai pagaminti ne iš plonesnio kaip 0,6 mm storio lakštinio plieno, plazma suvirinti išilginiai jungimai užtikrina didžiausią įmanomą atsparumą korozijai.

Įdėklas pritaikytas dujinio, skystojo ir kietojo kuro katilams, židiniams, krosnelėms, krosnims ir kitiems šildymo prietaisams, kurių maksimali išmetamųjų degimo produktų temperatūra iki 600 °C. Tai saugi priemonė šalinti degimo produktus iš šildymo prietaisų į atmosferą natūralios traukos būdų. Plati sistemos elementų įvairovė leidžia sukomplektuoti optimalią įdėklo komplektaciją įvairiose statybinėse situacijose. Sistema pasižymi nesudėtingu ir greitu montavimu, kiekvienas kamino įdėklas ir visos detalės pritaikytos sumovimui tarpusavyje, sujungti elementai sutvirtinami nerūdijančio plieno kniedėmis. Visų metrinių vamzdžių viršutinėje dalyje yra montavimo kilpos į kurias kišamas strypas įdėklo užfiksavimui. Dėka fiksavimo galimybės įdėklas gerokai lengviau montuojamas, nereikia laikyti rankomis, neslysta žemyn, montavimą gali atlikti vienas meistras.

Pagal Lietuvos Respublikos norminius teisės aktus dujiniams katilams įdėklas yra privalomas. Visiems kitiems šildymo įrenginiams įdėklas rekomenduojamas dėl saugumo ir ilgaamžiškumo.

Specifikacija
PaskirtisSenų ir naujų kaminų apsaugai nuo kaitros ir kondensato
Kuro rūšysVisos (išskyrus kurių sieringumas ≥0,2%)
Įdėklo matmenysØ100 mm
Ilgis0,5 m
Nerūdijančio plieno tipasEN1.4404 (316L)
Plieno storis0,6 mm
Išmetamųjų dujų temperatūraiki 600 °C
Atsparumas kondensato rūgštimsTaip
Atsparumas suodžių užsidegimuiTaip
Gamintojo šalisEuropos sąjunga
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Kamino įdėklas D100, 0.5m
Įvertinimas
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.