Planuojate namuose įsirengti židinį, tačiau pasiklydote begalėje įtartinų internetinių svetainių siūlančių savo paslaugas? Flamintos daugiametę patirtį turintis židinių meistras Darius Altaravičius patars, kodėl nevertėtų pasikliauti neaiškios kvalifikacijos meistrų pažadais, o vėliau netektų rizikuoti savo turtu bei artimųjų saugumu.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos 2018 metų pirmo pusmečio duomenimis, net 62,6% visų kilusių gaisrų individualiuosiuose gyvenamuosiuose namuose priežastimi yra krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir ekspl. reikalavimų pažeidimai bei gedimai. Dėl netinkamo įrengimo ir eksploatavimo kiekvieną mėnesį žūva mažiausiai 2-3 šalies gyventojai, vidutiniškai per pirmąjį metų pusmetį 68 žmonės. Šiemet gaisruose jau žuvo 56 žmonės, iš jų 13 – dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių netinkamo įrengimo ir ekspl. reikalavimų pažeidimų.

Gyvenamųjų namų gaisrų priežasčių statistika 2018 m

Statistika nedžiuginanti ir norint kuo labiau sumažinti nelaimės galimybę, protingą sprendimą žmogus turi priimti jau pradinėje židinio įsigijimo fazėje – pirkdamas tinkamą ir kokybišką ugniakurą bei samdydamas neabejotinos kvalifikacijos meistrą.

Patyrę Flamintos židinių meistrai padės Jums išsirinkti geriausią židinį ir yra visada pasirengę padėti profesionaliomis konsultacijomis apie prekes bei jų montavimą. Užtikrinti klientams sąžiningai atliekamus montavimo darbus, žemas šildymo įrenginių kainas bei pilnavertį aptarnavimą yra pagrindinės UAB Flaminta vertybės.