Kepsninė MORSØ GRILL ’17

Prekės kodas:
62988631

Grill ’17 išskirtinis grilius terasoms, leidžiantis maistą gaminti skirtinguose aukščiuose ir temperatūrose. Baigus maisto gamybą, kepsninė lengvai tampa lauko židiniu, kuris šildo ir suteikia jaukumo. Unikalios ketaus savybės garantuoja aukštą griliaus kokybę.

Kaina

1 799,00 €
Yra tiekime
Pristatymas į parduotuvę:Turime

Išskirtinis grilius terasai

Grill ’17 yra išskirtinis, akį traukiantis grilius, ypatingai tinkantis terasoms. Ši lauko kepsninė suteikia dar didesnes galimybes įvairesnio ir skanaus maisto gamybai. Pati kepsninė susideda iš puodo, grotelių ir keptuvės, kurios gali būti reguliuojamos įvairiame aukštyje, atlenkiamos ir naudojamos atskirai, o tai leidžia vienu metu kepti įvairiuose lygiuose. Grilio naudojimo pvz.: mėsa ant lėkštės arba grotelių ant stiprios ugnies, o duona ir daržovės pašildomi žemesnėje temperatūroje. Griliaus grotelės pagamintos iš tvirto ketaus su emalio danga. Vienas iš daugelio ketaus privalumų yra nedideli paviršiaus įdubimai, kurie sugeria mėsos skonį ir riebalus ir taip užtikrina optimalų skonio pojūtį. Morsø Grill ’17 vienodai gerai tinka kūrenti su anglimis, briketais ir malkomis.

Funkcionali kepsninė

Su Morsø Grill ’17 net ir baigus maisto gamybą, jakumas tęsiasi ir toliau. Šis grilius lengvai gali tapti dekoratyviniu lauko židiniu, tereikia groteles ir lentelę pasukti į šoną, o į puodą įdėti malkų. Morsø Grill ’17 yra ir nepaprastai funkcionalus ir gražus grilis, šilumos bei jaukumo skleidėjas terasoje.

SVARBU, PRIEŽIŪRA: Reguliariai naudojant ir veikiant įvairioms lauko sąlygoms, lauko gaminiai visada dėvisi, gali atsirasti įbrėžimų ir korozijos susidarymo, tačiau tai lengvai ištaisoma naudojant „Morsø Forno Gas“ ir „Morsø Balcone“ priežiūros rinkinius. Naudodami priežiūros komplektą, galite atnaujinti, kad jis būtų beveik kaip naujas. Mes visada rekomenduojame naudoti „Morsø“ apsauginį maišą nuo lietaus, kad apsaugotumėte savo grilį, kai nenaudojate. Svarbu! - Prieš uždengdami, visada įsitikinkite, kad jūsų kepsninė yra visiškai atvėsusi ir sausa. Apdangalą griliui galite įsigyti papildomai, pagal poreikį.

Specifikacija
KurasMediena, Medžio anglis
Grotelių matmenys600 x 740 mm
Potis950 mm
Gylis810 mm
Svoris76 kg
GamintojasMorso
Gamintojo šalisDanija
Garantija5 metai
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Kepsninė MORSØ GRILL ’17
Įvertinimas
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.