Dujinis grilis MORSØ FORNO GAS MEDIO

Prekės kodas:
62993000

Morsø Forno Gas Medio - tai vidutinio dydžio dujinis grilis (kepsninė), priklausantis kepsninių Forno Gas šeimai. Puikus dizainas ir lengvas valdymas skanaus maisto gamybai.

Kaina

749,00 €
Nėra tiekime
Pristatymas į parduotuvę:Teirautis

Vidutinio dydžio dujinis grilis (kepsninė)

Morsø Forno Gas Medio - patogi ir stilinga vidutinio dydžio dujinė kepsninė, plačiame Morsø gaminių diapazone. Morsø Forno Gas yra graži ir patogi dujinė kepsninė, siūlanti ne tik pagrindines grilio funkcijas, bet ir saugi bei stilinga, prisiderinanti prie lauko aplinkos. Minimalistinis dizainas tinka bet kokioje aplinkoje. Dujinio griliaus dangtis ir keptuvė pagaminti iš aliuminio, o grotelės - iš tvirto ketaus su emalio danga. Medžiagos yra kruopščiai atrinktos, kad su nauja dujine kepsnine būtų galima gaminti skanų maistą bei būtų lengvai valoma. Keturkojė važiuoklė suteikia kepsninei stabilų pagrindą, kuris natūraliai ir diskretiškai suformuoja erdvę tiek valdymo pultui, tiek dujų jungčiai.

Lengva dujinės kepsninės priežiūra

Morsø Forno Gas lengva naudoti, jame yra patogi uždegimo sistema su sukamąja rankenėle. Naujas dujinis grilius prijungiamas su šlanga prie dujų baliono. Integruotas termometras ir aukštas kupolo dangtis daro šią dujinę kepsninę dar patogesnę maisto gamybai. Apibendrinant, jūs gaunate geros kokybės erdvią dujinę kepsninę, kurią lengva prižiūrėti.

SVARBU, PRIEŽIŪRA: Reguliariai naudojant ir veikiant įvairioms lauko sąlygoms, lauko gaminiai visada dėvisi, gali atsirasti įbrėžimų ir korozijos susidarymo, tačiau tai lengvai ištaisoma naudojant „Morsø Forno Gas“ ir „Morsø Balcone“ priežiūros rinkinius. Naudodami priežiūros komplektą, galite atnaujinti „Morsø Forno Gas“, kad jis būtų beveik kaip naujas. Mes visada rekomenduojame naudoti „Morsø“ apsauginį maišą/apdangalą nuo lietaus, kad apsaugotumėte savo grilį, kai nenaudojate. Svarbu! - Prieš uždengdami, visada įsitikinkite, kad jūsų kepsninė yra visiškai atvėsusi ir sausa. „Morsø“ apsauga nuo lietaus neleis drėgmei ir lietaus vandeniui prasiskverbti pro kaminą, kuris gali sukelti rūdžių riziką ant ketaus grotelių, kai grotelės nenaudojamos. Apdangalą galite įsigyti papildomai.

Specifikacija
KurasDujos
Šildymo galia4 kW
Grotelių matmenys530 x 465 mm
Potis550 mm
Aukštis428 mm
Gylis584 mm
Svoris17,8 kg
GamintojasMorso
Gamintojo šalisDanija
Garantija5 metai
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Dujinis grilis MORSØ FORNO GAS MEDIO
Įvertinimas
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.