Dujinis grilis MORSØ FORNO GAS GRANDE

Prekės kodas:
62991106

Morsø Forno Gas Grande yra didelis, stilingas dujinis grilis (kepsninė). Nepriekaištinga kokybė ir patogus valdymas leidžia pajusti tikrą komfortą įvairaus ir skanaus maisto gamyboje. Smagu naudoti ir lengva prižiūrėti.

Kaina

1 099,00 €
Nėra tiekime

Didelis dujinis grilis

Morsø Forno Gas Grande yra didelis, gražus ir stilingas dujinis grilis (kepsninė). Minimalistinis, bet elegantiškas dizainas tinka bet kokioje aplinkoje. Dujinių grotelių dangtis ir keptuvė yra pagaminti iš aliuminio, o grotelės - iš ketaus su emalio danga. Medžiagos yra kruopščiai atrinktos, kad su nauja dujine kepsnine būtų galima lengvai gaminti skanų maistą, tačiau kartu būtų lengva ir patogu išvalyti. Keturkojė važiuoklė suteikia kepsninei stabilų pagrindą, kuris natūraliai ir diskretiškai suformuoja erdvę tiek valdymo pultui, tiek dujų jungčiai.

Nesudėtinga ir patogi dujinės kepsninės priežiūra

Morsø Forno Gas Grande turi nesudėtingą valdymą, kuriame yra patogi uždegimo sistema su sukamąja rankenėle. Naujas dujinis grilius prijungiamas su šlanga prie dujų baliono. Integruotas termometras ir aukštas kupolo dangtis daro šią dujinę kepsninę dar patogesnę maisto gamybai. Apibendrinant, jūs gaunate didelę, gražią, geros kokybės dujinę kepsninę, kurią lengva prižiūrėti. SVARBU, PRIEŽIŪRA: Reguliariai naudojant ir veikiant įvairioms lauko sąlygoms, lauko gaminiai visada dėvisi, gali atsirasti įbrėžimų ir korozijos susidarymo, tačiau tai lengvai ištaisoma naudojant „Morsø Forno Gas“ ir „Morsø Balcone“ priežiūros rinkinius. Naudodami priežiūros komplektą, galite atnaujinti Morsø Forno Gas, kad jis būtų beveik kaip naujas. Mes visada rekomenduojame naudoti Morsø apsaugą nuo lietaus, kad apsaugotumėte savo grilį, kai nenaudojate. Svarbu! - Prieš uždengdami, visada įsitikinkite, kad jūsų kepsninė yra visiškai atvėsusi ir sausa. „Morsø“ apsauga nuo lietaus neleis drėgmei ir lietaus vandeniui prasiskverbti pro kaminą, kuris gali sukelti rūdžių riziką ant ketaus grotelių, kai grotelės nenaudojamos. Apsauginis apdangalas gali būti įsigyjamas papildomai, pagal poreikį.

Specifikacija
KurasDujos
Šildymo galia7,4 kW
Grotelių matmenys580 x 705 mm
Potis726 mm
Aukštis492 mm
Gylis627 mm
Svoris26,1 kg
GamintojasMorso
Gamintojo šalisDanija
Garantija5 metai
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Dujinis grilis MORSØ FORNO GAS GRANDE
Įvertinimas
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.