Židinio kapsulė KFDesign Linea H 1320 3.0

Itin plataus stiklo židinys (kapsulė) pakeliamomis durelėmis LINEA H 1320 3.0. Patikimas durelių pakėlimo mechanizmas su grandinėmis ir sinchronizavimo velenu, antrinio degimo sistema, integruota termostatinė liepsnos kontrolė kūrenimo komfortui pakelti, lauko oro padavimo jungtis.

Pirkimo internetu gidas
Yra tiekime
Kodas:
KFDDLINEA132030
Pristatymas į parduotuvę: 5-25 d. d.
Akcija 2 823,60 € Įprasta kaina 4 344,00 €

Reikia informacijos? Skambinkite mums tel. (8 37) 390 909; 8 674 88 333

Pirkėjus apie montavimą konsultuojame iki 15 min nemokamai

Pirkite už 1000 € ar daugiau ir gaukite 10% nuolaidą montavimui

Iš parduotuvės prekes pristatysime per 1-2 dienas Plačiau ›

PREKES IR PASLAUGAS PIRKITE IŠSIMOKĖTINAI

Geros lizingo sąlygos - nedidelis arba nulinis pabrangimas.

Lizingas

Židiniai KFDesign - LINEA H 1320 3.0

Itin platus stiklas židiniui suteikia neįprastą panoraminį ugnies vaizdą. Ši "premium" klasės kapsulė puikiai dera moderniuose interjeruose, didesnėse erdvėse. Grožėkitės įspūdingu ugnies vaizdu - tai gali atstoti televizorių.

ILGAAMŽĖS 4 CM ŠAMOTO PAKUROS

Šamoto spalvosŠamotas - tai laiko patikrinta medžiaga, pasižyminti dideliu atsparumu aukštoms temperatūroms ir ugnies poveikiui. Šamotas dėl savo ilgaamžiškumo plačiai naudojamas pramoninėse aukštakrosnėse ir kituose aukštų temperatūrų įrenginiuose. Tai puiki šilumą akumuliuojanti medžiaga, kuri šiluma skleidžia pasibaigus malkų degimui. LINEA kapsulių pakurų šamotą galite rinktis iš trijų atspalvių: natūraliai gelsvos, rudos ir juodos.

Židinius KFDesign kūrenkite nors ir be perstojo!

Saugumas ir tvirtumasSAUGUMAS IR TVIRTUMAS
Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plieno. Vidiniai pakuros elementai yra atsparūs labai aukštai temperatūrai ir yra pagaminti iš aukštos kokybės šamoto, pasižyminčiu geromis šilumos kaupimo savybėmis - šiluma sklinda ilgą laiką po to kai židinys užgęsta. Visos židinio kapsulės viduje esančios dalys yra lengvai prieinamos, todėl židinys yra lengvai aptarnaujamas visu eksploatacijos metu. Tokia konstrukcija garantuoja židinio ilgaamžiškumą ir saugumą. Kapsulė taip pat aprūpinta apsaugine pakėlimo mechanizmo kasete, kuri neleidžia dūmams patekti į karšto oro kamerą. Stiklas pagamintas iš skaidriosios keramikos, atsparios aukštai iki 800 °C temperatūrai ir šilumos termošokams. Suteikiama 5-ių metų gamintojo garantija.
Aukštesnis efektyvumasDIDESNIS ŠILDYMO EFEKTYVUMAS
Dvigubo degimo sistema bei dviejų deflektorių konstrukcija kurta siekiant užtikrinti maksimalų šildymo efektyvumą. Du deflektoriai sukelia turbulencijas, kurios pagerina išmetamųjų dujų bei oro susimaišymą ir tokiu būdu pasiekiamas švaresnis degimas bei efektyvumas. Kietosios dalelės, kurios patektų į kaminą yra taip pat sudeginamos. Šios technologijos rezultatas – didesnis šilumos kiekis išliekantis patalpose.
Termostatinė (automatinė) liepsnos kontrolėTERMOSTATINĖ LIEPSNOS KONTROLĖ
LINEA kapsulėse yra įrengtas termostatas, kuris automatiškai kontroliuoja oro kiekio tiekimą į degimo kamerą (pakurą), atsižvelgiant į kapsulės temperatūrą, todėl šilumos skleidimas tampa stabilesnis. Taip pat šis sprendimas padidina kūrenimo komfortą, prailgina degimo laiką bei taupo medieną.
Patikimas pakėlimo mechanizmasPATIKIMAS PAKĖLIMO MECHANIZMAS
Tikslus durų mechanizmas, leidžia viena ranka atidaryti ir uždaryti dureles. Grandinės su velenu sinchronizuoja tolygų durų pakėlimą. Lyginant su trosialinėmis sistemomis, atpuola durų strigimo tikimybė. KFDesign židiniai gali būti kūrenami pakeltomis durelėmis - galėsite mėgautis unikalia tradicinio židinio atmosfera. Šie židiniai gali būti komplektuojami su elektrine durelių pakėlimo sistema, valdoma nuotoliniu pultu.
Idealus ugnies vaizdasIDIALUS UGNIES VAIZDAS
Šiuolaikinis dizainas – durys be rėmelio daro ugnies vaizdą pakuroje kur kas didesnį, priešingai nei kitų gamintojų kapsulėse. Puikus ugnies vaizdas, tai pirolizės ir tinkamos oro cirkuliacijos pakuros viduje rezultatas. Dėl to stiklo valymas reikalingas labai retas.
Paprastas montavimasPAPRASTAS MONTAVIMAS
Židinių gamyboje prietaiso svoris yra lygus jo kokybei. Siekiant užtikrinti sunkios kapsulės patogesnį ir saugesnį gabenimą į montavimo vietą, LINEA židiniai komplektuojami su specialiomis rankenomis nešimui.
Raguliuojamas kojelių aukštisREGULIUOJAMAS KOJALIŲ AUKŠTIS
Speciali kojelių konstrukcija leidžia lengvai keisti ugniakuro atstumą tarp 130 ir 340 mm nuo grindų. Kiekviena kojelė turi papildomą reguliatorių kapsulės stabilumui užtikrinti.
Tiesioginis lauko oro padavimasTIESIOGINIS LAUKO ORO PADAVIMAS DEGIMUI
KFDesign LINEA 3.0 židiniai turi tiesioginio lauko oro padavimo jungtį. Oro padavimas gali būti tiksliai reguliuojamas arba visiškai uždarytas. Tai ypač svarbu itin sandariems ir pasyviems namams.
Lengvas stiklo valymasLENGVAS STIKLO VALYMAS
Lengvas priėjimas prie vidinio stiklo paviršiaus (norint jį išvalyti). Durelės tolygiai išsikelia aukštyn tiek, kad Jums nereikės labai lenktis stiklą valant.
Naudingi aksesuaraiNAUDINGI AKSESUARAI
Patogumas ir saugumas yra svarbiausias KFDesign gamintojo prioritetas. Prie kiekvienos kapsulės yra pridėtos odinės pirštinės, "nekaistanti rankenėlė" durelėms varstyti ir patogus uždaromas semtuvas pelenams šalinti.
Židinys pjūvyje

Tikra liepsna pati savaime yra įdomus reginys. Ji dera prie modernaus interjero. Kuo mažiau dekoracijų, tuo geriau. Neapdirbtas betonas, akmuo, mediena, keramika, gipsas, stiklas ir plienas. Tokioje aplinkoje židinys geriausiai atrodo kukliai, beveik asketiškai, įrėmintas. Nuostabios medžiagos, funkcionalumas, saugumas ir paprasta forma – tai tik keli šių visoje Europoje vertinamų židinių kapsulių privalumai. Galvojate apie neįprastą židinį? Mes geriausi šioje srityje!

Specifikacija
Energijos klasė A+
Pritaikyta pasyviesiems namams Taip
Šilumos atidavimas Oru
Kuras Mediena, Med. briketai
Neperstojamas kūrenimas Galimas
Kūrenimas atidarytomis durelėmis Galimas
Durelės Pakeliamos
Stiklas Plokščias
Antrinis degimas Yra
Lauko oro jungties skersmuo 123 mm
Dūmų sklendė Nėra reikalinga
Pelenų talpa Yra
Pakuros rėmo plotis 1260 mm
Pakuros rėmo aukštis 511 mm
Korpuso gylis 539 mm
Galios diapazonas 8-18 kW
Nominali galia 16 kW
Efektyvumas 80,2 %
Pakura Šamoto
Pakuros plotis 1123 mm
Maksimalus kuro drėgnumas 20%
Maksimalus malkos ilgis 100 cm
Išmetamųjų dūmų vidutinė temp. 252 °C
CO emisija 1051 mg/m3
CO emisija prie 13 % deguonies 0,086 %
Kietųjų dalelių emisija prie 13% deguonies 32 mg/Nm3
Organinių dujinių junginių emisija prie 13% deg. 58 mg/Nm3
Azoto oksidų emisija prie 13 % deguonies 117 mg/Nm3
Išmetamųjų dujų srautas 15,44 g/s
Dūmtraukio jungties skersmuo 230/240 mm
Minimali kamino trauka 12 Pa
Svoris 385 kg
Gamintojas KFDesign
Gamintojo šalis Belgija (KFD užsakymas)
Garantija 5 metai
Failai parsisiuntimui Duomenų lapas Linea 1320 3.0 (PDF)
Parašykite savo atsiliepimą
Rašyti atsiliepimą apie:Židinio kapsulė KFDesign Linea H 1320 3.0
Įvertinimas
Panašios prekės