Židinio kapsulė KFDesign Linea H 1050 3.0

Platus stiklas, patikimas sinchroninis pakėlimo mechanizmas, termostatinė liepsnos kontrolė, lauko oro padavimo jungtis. Puikiai tinka moderniam namų interjerui.

Pirkimo internetu gidas
Yra sandėliuose
Kodas:
KFDDLINEA105030
Pristatymas į parduotuvę: 3-15 d. d.
Akcija 2 232,10 € Įprasta kaina 3 434,00 €

Reikia informacijos? Rašykite arba skambinkite tel. 8 (37) 390 909

Pirkėjus apie montavimą konsultuojame iki 15 min nemokamai

Pirkite už 800 € ar daugiau ir gaukite 30% nuolaidą montavimui

Prekes pristatysime per 1-2 dienas Plačiau ›

PREKES IR PASLAUGAS PIRKITE IŠSIMOKĖTINAI

Lizingas

Moderni židinio kapsulė pakeliamomis durelėmis KFDesign Linea H 1150 3.0

Tikra liepsna pati savaime yra įdomus reginys. Ji dera prie modernaus interjero. Kuo mažiau dekoracijų, tuo geriau. Neapdirbtas betonas, akmuo, mediena, keramika, gipsas, stiklas ir plienas. Tokioje aplinkoje židinys geriausiai atrodo kukliai, beveik asketiškai, įrėmintas. Nuostabios medžiagos, funkcionalumas, saugumas ir paprasta forma – tai tik keli šių visoje Europoje vertinamų židinių kapsulių privalumai. Galvojate apie neįprastą židinį? Mes geriausi šioje srityje!

PANORAMINIS UGNIES VAIZDAS

Didelio formato kapsulių pakura suteikia neįprastą panoraminį ugnies vaizdą. Toks dizainas reikalauja erdvės, nes ugnies vaizdas geriausiai atrodo žiūrint iš toliau. Jūs galite grožėtis ugnies vaizdu - tai gali lengvai atsoti televizorių.

KFDesign - židinio kapsulės tinkamos kūrenimui be perstojo

Saugumas ir tvirtumasSAUGUMAS IR TVIRTUMAS
Išorinis korpusas pagamintas iš 4 mm ST 37.2 plieno (1). Vidinės pakuros dalys yra atsparios aukštoms temperatūroms. Kapsulės dugnas padengtas storu sluoksniu šamoto išklojos (2), Šonuose ir nugarinėje dalyje (3) yra vermikulitas (H CI modeliuose nugarinėje dalyje dedasi ketaus detalės). Visos pakuros dalys yra lengvai prienamos, lengvas aptarnavimas.
Idealus ugnies vaizdasIDIALUS UGNIES VAIZDAS
Šiuolaikinis dizainas – durys be rėmelio daro ugnies vaizdą pakuroje kur kas didesnį, priešingai nei kitų gamintojų kapsulėse. Puikus ugnies vaizdas, tai pirolizės ir tinkamos oro cirkuliacijos pakuros viduje rezultatas. Dėl to stiklo valymas reikalingas labai retas.
Tiesioginis lauko oro padavimasTIESIOGINIS LAUKO ORO PADAVIMAS DEGIMUI
KFDesign Linea 2.0 kapsulės turi tiesioginio lauko oro padavimo jungtį. Oro padavimas gali būti tiksliai reguliuojamas arba visiškai uždarytas. Tai ypač svarbu pasyviems pastatams.
Termostatinė (automatinė) liepsnos kontrolėTERMOSTATINĖ LIEPSNOS KONTROLĖ
Kapsulėse yra įrengtas termostatas, kuris automatiškai reguliuoja oro temperatūrą pakuroje. Dėl to, šiluminė galia išlieka stabili. Šis sprendimas patogus vartotojui, prailgina degimo laiką ir garantuoja mežesnes kuro sąnaudas.
Daugiau šilumosDAUGIAU ŠILUMOS
Dūmų deflektoriai KFDesign ugniakuriuose buvo suprojektuoti taip, kad maksimaliai padidintų šildymo galią. Speciali deflektorius forma sudaro sūkurius, dujos yra geriau sumaišomos su oru, todėl pasiekiamas švaresnis degimas ir efektyvumas. Sudeginama tai kas paprastai išeina tiesiai per kaminą. Dėka to, gaunamas didesnis kiekis šilumos, kuris lieka patalpose.
Patikimas pakėlimo mechanizmasPATIKIMAS PAKĖLIMO MECHANIZMAS
Tikslus durų mechanizmas, leidžia vienu rankos judesiu atidaryti ir uždaryti stiklą. Grandinės ir velenas sinchronizuoja tolygų durų pakėlimą, lyginant su troselinėmis sistemomis, todėl atpuola durų strigimo tikimybė. KFDesign kapsules galima kūrenti pakeltomis durelėmis ir turėti tradicinio atviro židinio vaizdą.
Lengvas stiklo valymasLENGVAS STIKLO VALYMAS
Lengvas priėjimas prie vidinio stiklo paviršiaus, norint jį išvalyti. Stiklas tolygiai išsikelia aukštyn tiek, kad Jūms nereikia pasilenkti jį valant.
Paprastas montavimasPAPRASTAS MONTAVIMAS
Siekiant užtikrinti patogumą ir saugumą, kiekviena židinio kapsulė turi specialias rankenas, kad palengvinti jų pernešima į montavimo vietą.
Reguliuojamas kojelių aukštisREGULIUOJAMAS KOJALIŲ AUKŠTIS
Speciali konsrukcija leidžia lengvai reguoliuoti ugniakuro kojelių aukštį nuo 130 iki 340 mm. Be to, kiekviena kojelė turi reguliatorių, koreguojantį kapsulės stabilumą.
Naudingi aksesuaraiNAUDINGI AKSESUARAI
Patogumas ir saugumas KFDesign židinių kapsulėms yra prioritetas mūsų kompanijai. Prie kiekvienos kapsulės yra pridėtos pirštinės ir rankenos. Visų kapsulių koplektacijoje yra patogus uždaromas semtuvėlis pelenams šalinti.
Daugiau informacijos
Energijos klasė A+
Šilumos atidavimas Oru
Kuras Mediena, Med. briketai
Apšildomas tūris 250-400 kub. m.
Neperstojamas kūrenimas Galimas
Pilnos pakuros įkrovimas Galimas
Durelės Pakeliamos
Stiklas Plokščias
Antrinis degimas Yra
Lauko oro jungties skersmuo Skersmuo nenurodytas
Dūmų sklendė Yra
Pakuros rėmo plotis 920 mm
Pakuros rėmo aukštis 515 mm
Korpuso gylis 505 mm
Galios diapazonas 9-16 kW
Nominali galia 14 kW
Efektyvumas 64 %
Pakura Ketaus/Šamoto/Vermikulito
Maksimalus malkos ilgis 80 cm
Dūmtraukio jungties skersmuo 250 mm
Rekomenduojamas kamino aukštis 4 m
Minimali kamino trauka 12 Pa
Svoris 210 kg
Gamintojas KFDesign
Gamintojo šalis Belgija (KFD užsakymas)
Garantija 5 metai
Failai parsisiuntimui Duomenų lapas Linea 1050 3.0 (PDF)
Parašykite savo atsiliepimą
Rašyti atsiliepimą apie:Židinio kapsulė KFDesign Linea H 1050 3.0
Įvertinimas
Panašios prekės