Stiklas židiniui LK

Prekės kodas:
GSZ-LK

Šis lanko formos grūdintas židinio stiklas grindims yra 6 kartus tvirtesnis už paprastą. Stiklas židiniui itin kokybiškas, atlaiko dideles apkrovas. Galima užsakyti įvairių formų.

Kaina

Įprasta kaina 79,12 €
Akcija 63,30 €
Yra tiekime
Pristatymas į parduotuvę:2-4 sav.

Stiklas grindims LK

Šis lanko formos poliruotomis briaunomis židinio stiklas skirtas apsaugoti grindis nuo pelenų, žarijų ar netgi gaisro. Laikantis saugumo reikalavimų stiklas turi būti pakankamo ploto, kad maksimaliai atliktų savo funkciją ir apsaugotų nuo pasprukusios žarijos. Apsauginiai stiklai gaminami iš itin tvirto, atsparaus smūgiams ir bet kokiems temperatūrų svyravimams specialaus grūdinimo stiklo ir yra 6 kartus atsparesnis už įprastą stiklą, atlaiko apkrovą iki 400 kg. Vaikščioti ant šio stiklo galėsite drąsiai, nesijaudinsite dėl nukritusios malkos.

Apsauginis stiklas grindims gali būti skaidrus, matinis ar tonuotas, gaminamas dažniausiai iš 6 ir 8 mm storio. Briaunos gali būti šlifuotos – matinės, poliruotos – blizgios, ir facetuotos – nuo 5 iki 40 mm nuožulnios, skaidrios. Forma derinama prie židinio ir kambario interjero. Parinkus stiklo spalvą ir formą, galima sukurti stilingą interjero puošmenos elementą.

Specifikacija
PaskirtisStiklas grindims
SpalvaSkaidrus
Storis6/8/10 mm
Svoris15 kg/m2
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Stiklas židiniui LK
Įvertinimas
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.