Kaminų montavimas

Pristatomų metalinių bei surenkamų kaminų montavimas. Kokio gamintojo kaminą be pasirinktumėte - Niko, Konekt, Leier, Tona, Schiedel ar kitą, sumontuosime profesionaliai ir nebrangiai.

M. tel.: 8 686 40 302
El. p.: darius@flaminta.lt

Metalinis kaminas
Kaminu montavimas
Dvisienis kaminas
Pristatomas kaminas

Židinys, krosnelė ir kiekvienas tiek skystu, tiek kietu kuru kūrenamas šildymo įrenginys privalo turėti dūmų nuvedimo kanalą į lauką. Tai kaminas, kurio pagalba krosnelės, židinio ar katilo kūrenimo metu išskiriamos dujos ir kitos kenksmingos medžiagos yra saugiai pašalinamos iš patalpos. Patikėkite kaminų įrengimo darbus mums. Darbus atliksime kokybiškai, punktualiai ir sąžiningai.

Šildymo sistemos efektyvumas ir naudingumo koeficientas tiesiogiai priklauso nuo pačio kamino pasirinkimo bei konstrukcinių medžiagų, kurios naudojamos jo įrengimo metu. Padėsime pasirinkti geriausius elementus ir juos panaudosime siekdami geriausio bei taupiausio šilumos sistemos įdiegimo.

Kaminų montavimo darbus atliekame greitai ir patikimai. Esame savo srities specialistai, todėl darbą išmanome ir galime pasiūlyti lanksčius ir su kiekvienu klientu puikiai suderinamus darbų grafikus. Siekiame rasti geriausią ir patogiausią sprendimą kiekviename žingsnyje.

Montavimo darbams atlikti naudojame tik specialias kaminų montavimui pritaikytas medžiagas. Glaudžiai bendradarbiaujame su tiekėjais, tad užtikriname žemas įvairių konstrukcinių medžiagų kainas bei platų jų asortimentą visoje Lietuvoje.

Kaminus montuoja UAB Flaminta įmonės paruošti kaminų meistrai, tad užtikrinamas kokybiškas kaminų įrengimas bei aptarnavimas. Daugiau nei 20 metų patirtis leidžia mums teikti profesionalias paslaugas bei padėti tada, kai kaminų montavimui pritrūksta žinių, įgūdžių ar patirties.

Pernelyg silpna kamino trauka, pakitusi jo spalva, iš kamino sklindantis nemalonus kvapas ir net gaisro atvejai – didžiausios priežastys, kurios iškyla po nekokybiškų ir tinkamai prie ugniakurų nepriderintų kaminų. Rinkitės tik kokybiškas ir laiko patikrintas paslaugas.

Mes esame pasiruošę kaminų montavimo darbus atlikti profesionaliai, greitai ir kokybiškai!


Taip pat teikiamme šias paslaugas:

2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.