Stiklas po krosnele SKF

Prekės kodas:
GSK-SKF

Šis skritulio formos facetuota briauna grūdintas stiklas grindims yra 6 kartus tvirtesnis už paprastą. Stiklas itin kokybiškas, atlaiko dideles apkrovas. Galima užsakyti įvairių formų ir dydžių.

STIKLŲ PIRKĖJAMS NESIUČIAME!

Kaina

Įprasta kaina 189,80 €
Akcija 151,84 €
Yra tiekime
Pristatymas į parduotuvę:2-4 sav.

Stiklas grindims po krosnele SK

Stiklas po krosnele skirtas apsaugoti grindis nuo pelenų, žarijų ar netgi gaisro. Stiklas skritulio formos facetuota skaidria briauna. Laikantis saugumo reikalavimų stiklas turi būti pakankamo ploto, kad maksimaliai atliktų savo funkciją ir apsaugotų nuo pasprukusios žarijos. Apsauginiai stiklai gaminami iš itin tvirto, atsparaus smūgiams ir bet kokiems temperatūrų svyravimams specialaus grūdinimo stiklo ir yra 6 kartus atsparesnis už įprastą stiklą, gali atlaikyti iki 400 kg krosnelės apkrovą. Vaikščioti ant šio stiklo galėsite drąsiai, nesijaudinsite dėl nukritusios malkos.

Apsauginis stiklas grindims gali būti skaidrus, matinis ar tonuotas, gaminamas dažniausiai iš 6 ir 8 mm storio. Briaunos gali būti šlifuotos – matinės, poliruotos – blizgios, ir facetuotos – nuo 5 iki 40 mm nuožulnios, skaidrios. Forma derinama prie krosnelės formos ir kambario interjero. Parinkus stiklo spalvą ir formą, galima sukurti stilingą interjero puošmenos elementą.

Specifikacija
PaskirtisStiklas grindims
SpalvaSkaidrus
Storis6/8/10 mm
Svoris15 kg/m2
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Stiklas po krosnele SKF
Įvertinimas
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.