Krosnelė DRU 64 CB Cream White

Prekės kodas:
64082

Didelio šilumos našumo ir efektyvumo klasikinė ketaus krosnelė kūrenama mediena ir medienos briketais. Krosnelė dengta balta emale, yra šonines durelės ilgesnėms malkoms dėti, nuimama neįkaistanti durelių rankenėlė. Švaraus degimo sistema palaiko stiklą maksimaliai švarų. Išorinio pelenų stalčiaus ir kokybiško ketus dėka krosnelę galėsite kūrenti be perstojo.

Kaina

Įprasta kaina 2 100,00 €
Akcija 1 575,00 €
Nėra tiekime

EMALIUOTA KROSNELĖ

DRU 64 CB Cream White

DRU 64 CB Cream White yra klasikinė ketaus krosnelė kūrenama mediena bei medienos briketais. Baltos emalės krosnelė papuoš tiek miesto, tiek sodybos namų interjerą. Ši didelio našumo ir efektyvumo krosnelė lengvai išlaiko patalpas šiltomis ištisą dieną. Tarp unikalių savybių yra papildomos šoninės durelės patogumui bei ilgesnėms malkoms dėti, dūmo atstūmimo nuo stiklo Airwash sistema, užtikrinanti, kad stiklas būtų švarus ir be dulkių, bei neįkaistų nuimama rankenėlė, patogumui ir saugumui. Ilgas krosnelės degimo laikas ir aukšta degimo temperatūra užtikrina efektyvų patalpų šildymą, patogus ir lengvas oro srautų valdymas. Kokybiškas ketus ir talpus išorinis pelenų stalčius suteikia galimybę krosnelę kūrenti be perstojo.

DRU - 250 metų patirties ir sėkmės!

DRU VERWARMING BV yra viena seniausių Nyderlandų pramoninių kompanijų ir viena iš moderniausių XXI amžiaus židinių gamybos įmonių.

Šildymo sistemų rinkoje DRU yra sukaupusi daugiau nei dviejų šimtmečių patirtį. 1754 m. įkurta bendrovė siūlo platų ir įvairų dujinių ir elektrinių židinių, lauko kepsninių bei aukštos kokybės smulkiagrūdžio ketaus krosnelių asortimentą, kuris vertinamas ne tik Nyderlanduose, tačiau ir Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje bei kitose Vakarų Europos šalyse.

Šiuo metu DRU yra žinomas kaip didžiausias židinių gamintojas Europoje. 1999 m. po būstinės persikėlimo į Duiveną, buvo modernizuotos ir išplėstos gamybos patalpos, įkurtos nuosavos įmonės trijose šalyse bei suformuotas atstovų tinklas Europoje.

DRU produkcija įvertinta ir sertifikuota pagal DIN EN 1320 standartą.Tai reiškia, jog šio prekės ženklo krosnelės prilygsta griežčiausiems CO emisijos normoms: mažos kuro sąnaudos, aukštas degimo efektyvumas bei gera konstrukcija - trigubas oro cirkuliacijos srautas (švaraus degimo) ir MF (medis-anglis) degimo sistemoms.

Kiti DRU krosnelių privalumai: didelė pakrova per krosnelės šoną, neįkaistanti rankena, talpi peleninė, lengvas oro srautų valdymas, didelis stiklas bei malonus akiai rusenančios ugnies vaizdas.

Įprasta DRU krosnelių spalva yra pilka ir vadinama antracito, tačiau savo interjerui galite pasirinkti ir dramblio kaulo, pilką, rudą ar net žalios spalvos emaliuotą paviršių. Emaliuotas paviršius yra tvirtas, ilgai tarnauja bei lengvai valomas.

DRU Logotipas

Kodėl renkamės DRU?

 • Tai patikimas gamintojas, turintis 255 metų ketaus liejimo patirtį
 • DRU produktas nuolat vystomas: projektavimas, konstravimas gamyba ir patikra - viskas vykdoma vienoje vietoje
 • Visos DRU krosnelės tikrinamos ir sertifikuojamos pagal griežčiausias Europos saugumo normas
 • Krosnelės gaminamos iš patvarios optimalaus veikimo medžiagos

Malkos ir anglis - atsakingas kūrenimas

Deginant malkas išsiskiria beveik toks pat kiekis anglies dvideginio, kokį medis absorbuoja fotosintezės metu. Tai reiškia, kad vykdomas uždaras ciklas ir neišskiriama papildomo anglies dvideginio kiekio į atmosferą. Kitas medienos privalumas - nuolatinis atsinaujinimas.

DRU taip pat gamina krosneles, kuriose galima kūrenti ne tik malkas bet ir anglį.

Patarimai tinkamam kūrenimui:

 • Pasirinkę DRU krosnelę Jūs vykdote griežčiausius aplinkosaugos reikalavimus
 • Reguliariai tikrinkite dūmtraukį
 • Deginkite sausas malkas (20% drėgmės kiekis)
 • Patikrinkite, ar patalpoje pakankamai oro degimui

Aplinką tausojantis kūrenimas

Norint tinkamai kūrenti, pirmiausia reikia pasirinkti tinkamo dydžio ir šiluminio galingumo prietaisą. Tinkamai parinktas kuras ir techniniai DRU krosnelių parametrai garantuoja aukštą, daugiau nei 80% siekiantį efektyvumą.

Kodėl perkame krosnelę?

Sunkios dienos pabaigoje džiaugiamės leisdami laiką su draugais ir šeima ir ieškome vietos poilsiui, kur galime skaityti ar kalbėtis. Jau daug šimtmečių tokios traukos centras yra ugnis. Krosnelė - tiesiogiai šilumą skleidžiantis šilumos šaltinis, šilumą galintis skleisti ir konvekcijos būdu, nereikalaujantis papildomų statybos bei apdailos darbų - ją galima pasiimti persikraustant.

Kodėl renkamės ketų?

 • Tai perdirbama medžiaga
 • Tvirta ir lėtai besidėvinti
 • Ketus - ilgalaikis šilumos šaltinis

Į ką būtina atkreipti dėmesį?

Renkantis medžiu kūrenamą krosnelę, būtina atkreipti dėmesį į:

 • Krosnelės galingumą bei efektyvumą
 • Ar krosnelė turi CE sertifikatą, grindžiamą DIN + normomis
 • Degimo sistemą - jos technines ypatybes ir aplinkos taršą
 • Išvaizdą ir patogumą
DRU Aplinką tausojantis kūrenimas
DRU CB švaraus degimo sistema

DRU technologija

 • Norvegiškas ketus: tąsus ir nesuardomas - jame kūrenama net akmens anglis
 • Patikrinta ir sertifikuota CE sertifikatais pagal DIN + normas
 • Pirminis, antrinis ir tretinis oro srautai - triguba degimo sistema
 • Dūmo atstūmimas nuo stiklo Airwash sistema

Švaraus degimo sistemos (CB) ir multifunkcinės sistemos (MF) privalumai

Švaraus degimo sistema (CB)

DRU švaraus degimo (CB) krosnelėse yra įgyvendinta unikali tretinio degimo sistema. Pirminio degimo oro srautas (1), patenkantis pro apatinę plokštę, panaudojamas krosnelei užkurti. Antrinis oro srautas (2) patenka pro angas nugarėlėje ir sušilęs pro viršutinę dvigubą plokštę leidžiasi pro stiklą, atstumdamas dūmą ir valydamas stiklą. Tretinis oras (3) patenka pro tas pačias angas ir pro ertmes nugarėlėje ir srūva į degimo kamerą - taip idealiai sunaudojamas visas kuro kiekis ir pasiekiamas maksimalus krosnelės efektyvumas.

Multifunkcinė degimo sistema (MF)

Šios krosnelės sukonstruotos įvairiam kurui: medienai ar anglims deginti. Galimas dvejopas kūrenimas - su papildomu konteineriu arba be jo. Šis papildomai užsakomas konteineris automatiškai reguliuoja anglies byrėjimą į degimo kamerą: anglies byrėjimas didinamas palaipsniui, taip užtikrinant geriausią veikimą bei efektyvumą. Toks kūrenimas vadinamas nepertraukiamu ir gali tęstis valandų valandas. Tokiose krosnelėse įmontuotas rankinis termostatas, kuris kontroliuoja degimo procesą. Krosnelėje gali būti deginama anglis, koksas ir malkos.

DRU Oro srautų schema
Specifikacija
Energijos klasėA+
Šilumos atidavimasOru, Spinduliacinis
KurasMediena
ApdailaEmaliuota
SpalvaBalta
DurelėsVarstomos
StiklasPlokščias
Galios diapazonas8-12 kW
Efektyvumas75%
Antrinis degimasYra
Neperstojamas kūrenimasGalimas
Pilnos pakuros įkrovimasGalimas
Pelenų talpaYra
PakuraKetaus/Vermikulito
Maksimalus malkos ilgis50 cm
Maksimalus kuro drėgnumas20%
Išmetamųjų dūmų vidutinė temp.322 °C
CO emisija prie 13 % deg.0,11%
Dūmtraukio jungties vietaGale / Viršuje
Dūmtraukio jungties skersmuo150 mm
Dūmų sklendėNėra
Minimali kamino trauka12 Pa
Lauko oro jungties skersmuo100 mm
Potis650 mm
Gylis565 mm
Aukštis750 mm
Svoris180 kg
GamintojasDRU
Gamintojo šalisNyderlandai
Garantija5 metai
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Krosnelė DRU 64 CB Cream White
Įvertinimas
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.