Kondensato surinkėjas ovalaus įdėklo OVKS/100x200

Prekės kodas:
OVKS/100x200

Šie ovalūs kaminų įdėklai tarnauja ženkliai ilgiau nei dauguma įdėklų rinkoje, nes gaminami iš EN1.4404 (316L) nerūdijančio plieno. Kondensato surinkėjas skirtas ovalių 100x200 mm įdėklų pravalos dugnui. Plieno storis 0,6 mm, suvirinta plazminiu ir taškiniu būdu.

Kaina

Įprasta kaina 22,23 €
Akcija 15,56 €
Yra tiekime
Pristatymas į parduotuvę:2-4 d. d.

Ovalaus įdėklo 100x200 mm kondensato surinkėjas

Ovalūs kaminų įdėklai montuojami į senus ir naujus plytų, blokelių ar kito tipo kaminus, siekiant apsaugoti kaminus nuo greito suirimo. Šie įdėklai pagaminti iš EN1.4404 (316L) nerūdijančio plieno, atsparaus aukštai kaitrai ir kondensato rūgštims, todėl tarnauja gerokai ilgiau nei dauguma įdėklų parduodamų Lietuvos rinkoje. Visi sistemos elementai pagaminti ne iš plonesnio kaip 0,6 mm storio lakštinio plieno, plazma suvirinti išilginiai jungimai užtikrina didžiausią įmanomą atsparumą korozijai.

Įdėklai pritaikyti dujinio, skystojo ir kietojo kuro katilams, židiniams, krosnelėms ir krosnims ir kitiems šildymo prietaisams, kurių maksimali išmetamųjų degimo produktų temperatūra iki 600 °C. Tai saugi priemonė šalinti degimo produktus iš šildymo prietaisų į atmosferą natūralios traukos būdų. Plati sistemos elementų įvairovė leidžia sukomplektuoti optimalią įdėklo komplektaciją įvairiose statybinėse situacijose. Įdėklų sistemos pasižymi nesudėtingu ir greitu montavimu, visos detalės pritaikytos sujungimui tarpusavyje, sujungti elementai sutvirtinami nerūdijančio plieno kniedėmis.

Pagal Lietuvos Respublikos norminius teisės aktus dujiniams katilams įdėklai yra privalomi. Visiems kitiems šildymo įrenginiams įdėklus į kaminus sumontuoti rekomenduojama dėl saugumo ir ilgaamžiškumo.

Specifikacija
PaskirtisPravalos ir trišakio aklinimui
Kuro rūšysVisos (išskyrus kurių sieringumas ≥0,2%)
Įdėklo matmenys100x200 mm
Nerūdijančio plieno tipasEN1.4404 (316L)
Plieno storis0,6 mm
Išmetamųjų dujų temperatūraiki 600 °C
Atsparumas kondensato rūgštimsTaip
Atsparumas suodžių užsidegimuiTaip
Gamintojo šalisEuropos sąjunga
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Kondensato surinkėjas ovalaus įdėklo OVKS/100x200
Įvertinimas
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.