Kaminų įdėklai AK/D180

Prekės kodas:
AK/D180

Dauguma parduodamų įdėklų rinkoje pagaminti iš EN1.4310 (302) arba EN1.4301 (304) plieno, todėl pardavėjai neretai šių plieno rūšių linkę nenurodyti dėl prastesnių savybių.

Šie apvalūs kaminų įdėklai pagaminti iš brangesnio, aukštos kokybės nerūdijančio plieno EN1.4404 (316L), kuris yra gerokai atsparesnis aukštai temperatūrai ir kondensato sukeliamai korozijai, todėl tarnauja ženkliai ilgiau nei dauguma įdėklų parduodamų kitur. Plieno storis 0,6 mm, vamzdžių skersmuo 180 mm, virinimas plazminis. Metriniai vamzdžiai turi kilpas fiksavimui - lengvas montavimas, gali atlikti vienas meistras.

Apvalūs kaminų įdėklai komplektuojami pasirinktinai iš šių dalių: stogelis, dengiamoji detalė, tiesiniai metrai, trišakis 90° arba 45°, pravala su kandensato surinkėju arba akle. Nurodyta kaina prasideda nuo 4 metrų. Kainos paskaičiavimui prašome laukeliuose pasirinkti reikiamas įdėklo dalis.

ĮDĖKLĄ PRISTATYSIME UŽ 1 €. *Iškyrus Neringą.

Kaina nuo 204,65 € Įprasta kaina 292,35 €
Yra tiekime
Pristatymas į parduotuvę:2-4 d. d.

Įdėklai kaminams D180

Įdėklai montuojami į senus ir naujus plytų, blokelių ar kito tipo kaminus, siekiant apsaugoti kaminus nuo greito suirimo. Šie kaminų įdėklai pagaminti iš auštos kokybės EN1.4404 (316L) nerūdijančio plieno, atsparesni kaitrai ir kondensato rūgštims, todėl tarnauja gerokai ilgiau nei dauguma įdėklų parduodamų Lietuvos rinkoje. Visi sistemos elementai pagaminti ne iš plonesnio kaip 0,6 mm storio lakštinio plieno, plazma suvirinti išilginiai jungimai užtikrina didžiausią įmanomą atsparumą korozijai.

Įdėklai pritaikyti dujinio, skystojo ir kietojo kuro katilams, židiniams, krosnelėms, krosnims ir kitiems šildymo prietaisams, kurių maksimali išmetamųjų degimo produktų temperatūra iki 600 °C. Tai saugi priemonė šalinti degimo produktus iš šildymo prietaisų į atmosferą natūralios traukos būdų. Plati sistemos elementų įvairovė leidžia sukomplektuoti optimalią įdėklo komplektaciją įvairiose statybinėse situacijose. Įdėklų sistemos pasižymi nesudėtingu ir greitu montavimu, visos detalės pritaikytos sujungimui tarpusavyje, sujungti elementai sutvirtinami nerūdijančio plieno kniedėmis. Visų metrinių vamzdžių viršutinėje dalyje yra montavimo kilpos į kurias kišamas strypas įdėklo užfiksavimui. Dėka fiksavimo galimybės įdėklą montuoti gerokai lengviau, slystančio žemyn įdėklo nereikia laikyti rankomis, montavimą gali atlikti vienas meistras.

Pagal Lietuvos Respublikos norminius teisės aktus dujiniams katilams įdėklai yra privalomi. Visiems kitiems šildymo įrenginiams įdėklai į kaminus rekomenduojami dėl saugumo ir ilgaamžiškumo.

Specifikacija
PaskirtisSenų ir naujų kaminų apsaugai nuo kaitros ir kondensato
Kuro rūšysVisos (išskyrus kurių sieringumas ≥0,2%)
Įdėklo matmenysØ180 mm
Nerūdijančio plieno tipasEN1.4404 (316L)
Plieno storis0,6 mm
Išmetamųjų dujų temperatūraiki 600 °C
Atsparumas kondensato rūgštimsTaip
Atsparumas suodžių užsidegimuiTaip
Gamintojo šalisEuropos sąjunga
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Kaminų įdėklai AK/D180
Įvertinimas
2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.