Židinio kapsulė KFDesign Linea DF H 1180 3.0

Linea DF H 1180 3.0 dvipusė kapsulė pakeliamomis durelėmis - du židiniai už vieno kainą. Termostatinė liepsnos kontrolė, patikimas sinchroninis pakėlimo mechanizmas. Puikiai tinka moderniam namų interjerui montavimui kambarių pertvaroje.

Pirkimo internetu gidas
Yra sandėliuose
Kodas:
KFDDDFH118030
Pristatymas į parduotuvę: 3-15 d. d.
Akcija 3 152,50 € Įprasta kaina 4 850,00 €

Reikia informacijos? Rašykite arba skambinkite tel. 8 (37) 390 909

Pirkėjus apie montavimą konsultuojame iki 15 min nemokamai

Pirkite už 800 € ar daugiau ir gaukite 30% nuolaidą montavimui

Prekes pristatysime per 1-2 dienas Plačiau ›

PREKES IR PASLAUGAS PIRKITE IŠSIMOKĖTINAI

Lizingas

Dvipusė židinio kapsulė KFDesign Linea DF H 1180 3.0

Tikra liepsna pati savaime yra įdomus reginys. Ji dera prie modernaus interjero. Kuo mažiau dekoracijų, tuo geriau. Neapdirbtas betonas, akmuo, mediena, keramika, gipsas, stiklas ir plienas. Tokioje aplinkoje židinys geriausiai atrodo kukliai, beveik asketiškai, įrėmintas. Nuostabios medžiagos, funkcionalumas, saugumas ir paprasta forma – tai tik keli šių visoje Europoje vertinamų židinių kapsulių privalumai. Galvojate apie neįprastą židinį? Mes geriausi šioje srityje!

UGNIES VAIZDO GILUMA

Viena kapsulė, bet du židiniai, gali būti neįprastai skirtingų stilių viename. Tai yra dviejų – pusių židinio kapsulė. Ugnis gali būti matoma dviejuose kambariuose tuo pačiu metu. Tokiu būdu ugnies vaizdas tampa gilesnis.

KFDesign - židinio kapsulės tinkamos kūrenimui be perstojo

Saugumas ir tvirtumasSAUGUMAS IR TVIRTUMAS
Išorinis korpusas pagamintas iš 4 mm ST 37.2 plieno (1). Vidinės pakuros dalys yra atsparios aukštoms temperatūroms. Kapsulės dugnas padengtas storu sluoksniu šamoto išklojos (2), Šonuose ir nugarinėje dalyje (3) yra vermikulitas (H CI modeliuose nugarinėje dalyje dedasi ketaus detalės). Visos pakuros dalys yra lengvai prienamos, lengvas aptarnavimas.
Idealus ugnies vaizdasIDIALUS UGNIES VAIZDAS
Šiuolaikinis dizainas – durys be rėmelio daro ugnies vaizdą pakuroje kur kas didesnį, priešingai nei kitų gamintojų kapsulėse. Puikus ugnies vaizdas, tai pirolizės ir tinkamos oro cirkuliacijos pakuros viduje rezultatas. Dėl to stiklo valymas reikalingas labai retas.
Tiesioginis lauko oro padavimasTIESIOGINIS LAUKO ORO PADAVIMAS DEGIMUI
KFDesign Linea 2.0 kapsulės turi tiesioginio lauko oro padavimo jungtį. Oro padavimas gali būti tiksliai reguliuojamas arba visiškai uždarytas. Tai ypač svarbu pasyviems pastatams.
Termostatinė (automatinė) liepsnos kontrolėTERMOSTATINĖ LIEPSNOS KONTROLĖ
Kapsulėse yra įrengtas termostatas, kuris automatiškai reguliuoja oro temperatūrą pakuroje. Dėl to, šiluminė galia išlieka stabili. Šis sprendimas patogus vartotojui, prailgina degimo laiką ir garantuoja mežesnes kuro sąnaudas.
Daugiau šilumosDAUGIAU ŠILUMOS
Dūmų deflektoriai KFDesign ugniakuriuose buvo suprojektuoti taip, kad maksimaliai padidintų šildymo galią. Speciali deflektorius forma sudaro sūkurius, dujos yra geriau sumaišomos su oru, todėl pasiekiamas švaresnis degimas ir efektyvumas. Sudeginama tai kas paprastai išeina tiesiai per kaminą. Dėka to, gaunamas didesnis kiekis šilumos, kuris lieka patalpose.
Patikimas pakėlimo mechanizmasPATIKIMAS PAKĖLIMO MECHANIZMAS
Tikslus durų mechanizmas, leidžia vienu rankos judesiu atidaryti ir uždaryti stiklą. Grandinės ir velenas sinchronizuoja tolygų durų pakėlimą, lyginant su troselinėmis sistemomis, todėl atpuola durų strigimo tikimybė. KFDesign kapsules galima kūrenti pakeltomis durelėmis ir turėti tradicinio atviro židinio vaizdą.
Lengvas stiklo valymasLENGVAS STIKLO VALYMAS
Lengvas priėjimas prie vidinio stiklo paviršiaus, norint jį išvalyti. Stiklas tolygiai išsikelia aukštyn tiek, kad Jūms nereikia pasilenkti jį valant.
Paprastas montavimasPAPRASTAS MONTAVIMAS
Siekiant užtikrinti patogumą ir saugumą, kiekviena židinio kapsulė turi specialias rankenas, kad palengvinti jų pernešima į montavimo vietą.
Raguliuojamas kojelių aukštisREGULIUOJAMAS KOJALIŲ AUKŠTIS
Speciali konsrukcija leidžia lengvai reguoliuoti ugniakuro kojelių aukštį nuo 130 iki 340 mm. Be to, kiekviena kojelė turi reguliatorių, koreguojantį kapsulės stabilumą.
Naudingi aksesuaraiNAUDINGI AKSESUARAI
Patogumas ir saugumas KFDesign židinių kapsulėms yra prioritetas mūsų kompanijai. Prie kiekvienos kapsulės yra pridėtos pirštinės ir rankenos. Visų kapsulių koplektacijoje yra patogus uždaromas semtuvėlis pelenams šalinti.
Daugiau informacijos
Energijos klasė A+
Šilumos atidavimas Oru
Kuras Mediena, Med. briketai
Apšildomas tūris 450-600 kub. m.
Neperstojamas kūrenimas Galimas
Pilnos pakuros įkrovimas Galimas
Durelės Pakeliamos
Stiklas Dvipusis
Antrinis degimas Yra
Lauko oro jungties skersmuo Skersmuo nenurodytas
Dūmų sklendė Nėra
Pakuros rėmo plotis 1070 mm
Pakuros rėmo aukštis 515 mm
Korpuso gylis 665 mm
Galios diapazonas 10-18 kW
Nominali galia 16 kW
Efektyvumas 61 %
Pakura Šamoto/Vermikulito
Maksimalus malkos ilgis 90 cm
Dūmtraukio jungties skersmuo 250 mm
Rekomenduojamas kamino aukštis 4 m
Minimali kamino trauka 12 Pa
Svoris 330 kg
Gamintojas KFDesign
Gamintojo šalis Belgija (KFD užsakymas)
Garantija 5 metai
Parašykite savo atsiliepimą
Rašyti atsiliepimą apie:Židinio kapsulė KFDesign Linea DF H 1180 3.0
Įvertinimas
Panašios prekės