Įdėklų montavimas

Sertifikuotų gamyklinių kaminų įdėklų montavimas už ne gamyklinių kainą! Meistrai atvyksta iškart su įdėklais ir sumontuoja juos tą pačią dieną - netrukdysime Jūsų dienotvarkės vien dėl matavimo, nelauksite kol gaminami įdėklai, netrukdysime dar vienos dienos įdėklui sumontuoti. Įdėklus montuojame 100 km spinduliu aplink Kauną. Jei įdėklo montavimas užsakomas kartu su kitomis prekėmis arba paslaugomis, darbus atliekame visoje Lietuvoje.

M. tel.: 8 686 40 302
El. p.: darius@flaminta.lt


Netinkamos konstrukcijos ar mūrinis senas kaminas nepasižymi itin aukštomis efektyvumo ir ilgaamžiškumo savybėmis, todėl į tokio tipo kaminus rekomenduojama montuoti specialius įdėklus. Įdėklai padeda prailginti kaminų tarnavimo laiką bei suteikia daugiau patogumo jų priežiūrai bei valymui. Mes sumontuosime tokio pobūdžio įdėklus ir užtikrinsime kokybiškai savo specialistų atliktus darbus.

Įdėklus galime sumontuoti į esamų (mūrinių ir senų) ar naujų (netinkamų plytų ar konstrukcijos) kaminų vidų, taip siekiant prailginti jų funkcionalumą bei ilgaamžiškumą. Jie apsaugo kaminą nuo aukštų temperatūrų poveikio, įtrūkimų, kondensato drėgmės ir jame esančių, mūrą ardančių rūgščių poveikio.

Montuojame tik specialios konstrukcijos įdėklus, kurie yra individualiai pritaikyti prie kiekvieno kliento poreikių, pačių ugniakurų savybių ir kamino struktūros. Naudojame tik kokybiškas, žinomų gamintojų konstrukcines medžiagas.

Parenkame tik tinkamo pobūdžio įdėklus, jais prekiaujame bei montuojame. Kokybiški įdėklai kaminams turi būti gaminami tik iš nerūdijančio plieno skardos. Ji privalo būti ne plonesnė kaip 0,6 mm, atspari aukštos temperatūros poveikiams, kondensatui ir rūgtims (tarptautinis žymėjimas - 316L, europinis žymėjimas - EN1.4404). Paprastas nerūdijantis ar kitas plienas įdėklams netinka!

Dirbame su įvairiomis medžiagomis ir priemonėmis. Stengiamės derintis prie klientų poreikių, ieškome geriausios įdėklų montavimo išeities.

Tinkamai ir kokybiškai įmontuoti kaminų įdėklai palengvina suodžių valymą, kyla mažesnis pavojus netikėtam nevalomų suodžių užsidegimui. Įdėklu įmontuoti paprasta ir nebrangu. Tai saugus ir patikimas sprendimas, kurio nauda ir efektyvumas garantuotas.

Mes padėsime rasti geriausio įdėklo ir jo montavimo pasirinkimus už palankią kainą.

Kaminų įdėklai


Taip pat teikiamme šias paslaugas:

2010 UAB Flaminta. Visos teisės saugomos.